BİROL ALPAT TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLADI

   

         AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı  Birol Alpat.Belediye Başkan Adayının açıklanması üzerine bir teşekkür. mesajı yayınladı.

 

           Birol  Alpat bir mesaj yayımladı.

     Sevgili Taşovalı Kardeşlerim ” Bir Aday adaylık seçim sürecini daha hep birlikte geçirdik.  Bu sürede, bizlere destek olan, dualarını esirgemeyen, mahalle gezilerinde, evlerine buyur edip misafir eden, dertlerini dinlediğimiz tüm hemşerilerime,esnaf ziyaretlerimizde dükkanlarında çayını içtiğimiz şehrimizin esnaflarına, bizimle birlikte olan, emek veren tüm partililerimize, gönül dostlarımıza, Taşova sevdalılarına, bizleri başkanlık makamına layık görerek, bunun için çaba sarf eden gönülden destekleyen tüm Taşovalılara  teşekkürü bir borç biliyorum” dedi.

      Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Partimiz Genel Merkezi, Amasya İl Başkanlığı ve milletvekillerinin de sunduğu görüşler çerçevesinde alınan bu karara saygımız sonsuzdur. Bizler,AK Partiyi  siyaset  arenasında araç değil, halka hizmet sevdasında baş tacı yapanlar olarak  bundan sonraki süreçte partimiz için çalışmaya, elimizi yine taşın altına koymaya devam edeceğiz.

         Bu vesileyle  halkımızın bana gösterdiği ilgiye ,manevi desteğe ve teveccühe, tüm Taşova halkına, AK Parti İl Teşkilatına, İlçe yönetimine, Kadın Kollarına, Gençlik Kolları mensuplarına en kalbi şükranlarımı sunuyor. AK Parti Belediye Başkan adayı  Bayram Öztürk’e başarılar diliyorum.

        Şairin dediği gibi:” Baki kalan Bu Kubbede Hoş Bir Seda İmiş”                  SAYGILARIMLA

                                                                                 Birol ALPAT

Yorum Ekle