Amasya İtimat

BAĞCILAR BELEDİYE BAŞKANI ABDULLAH ÖZDEMİR’E TEŞEKKÜRLER.. (Videolu)

 

Haber: Ali Osman Kaymak

Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, Taşova ilçemizin bazı köylerinin belgesel çekimini yaparak geleceğe bir hatıra bırakıyor.

Bağcılar Belediye Başkanı Özdemir’in talimatlarıyla Bağcılar’da nüfus yoğunluğu çok olan illerin çoğunlukla yaşam mücadelesi verdiği memleketlerine ilçelerine, köylerine hasret yaşadığını ve bir nebze olsun özlemlerini gidereceğini düşünerek Taşova’mızın bazı köylerine bir ajans ekibi gönderdi. Başkan Özdemir, muhteşem belgesel hazırlayarak Mercimek köyünün sosyal medya ağında izlenmesini sağladı.
Bu çerçevede hazırlanan belgesel çekimlerinde Mercimek Drone ile havadan ve karadan yapılan çekimlerle evlerimize misafir olarak insanlarımızın doğal yaşamını belgesel olarak hazırladılar.

Belgesel çekimlerinde köyümüzün güzelliklerini anlatan köyümüz halkından Ali Püsür, Ömer Püsür, köy azası Ahmet Öztürk ve Amasya’mızın dışarıya açılan penceresi olan #Amasyaajans Ali Osman Kaymak bir sunum yaparak köyün tarihini anlattılar.

Bu düşünceler doğrultusunda bugüne kadar gelen tüm belediye başkanlarının Bağcılar’daki Amasyalılara ilgisi hiç eksik olmadı.
Derneklerimizin insanlarımızın en ufak sıkıntılarında, üzüntülerinde, düğünlerinde bizlerle olan ve yardımlarını esirgemeyen ve son olarak köyümüzün belgeselini çekerek bizlerle paylaşan değerli başkanımız Abdullah Özdemir’e ve ajans ekibine Mercimek köyü halkı adına yürekten teşekkürler.

Yorum Ekle