Avni Erdemir 15 Derslikli İHL 200 Kişilik Öğrenci Yurdu Müjdesi Verdi.

 

İlçemizi ziyaret eden AK Parti Amasya Milletvekili Avni Erdemir 2014 yılı içerisinde yapımına başlanacak olan 15 derslikli İmam Hatip Lisesi binası ile 200 kişili öğrenci yurdu binasının yatırım  planına alındığını söyledi.

Çamlık restorantta ,ilçesinde kadın kolları,  gençlik kolları üyeleri ve  belediye meclis üyesi adayları ile  sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Çamlık restorantta önceki ilçe  yönetimi, yeni yönetim ,gençlik kolları ve kadın koları üyelerinin katıldığı toplantıda 2007 Milletvekili olduğu dönemden günümüze kadar olan süreci değerlendirdi AK Parti  iktidarının milletin teveccühü ile devam ettiğine de dikkat çeken Erdemir, Yerel seçimlerin kendine has bazı özellikleri olabiliyor. Benim gördüğüm,  AK Parti tabanı çok diri çok canlı. Partisine liderine sahip çıkıyor. İnanıyorum ki,  30 Mart akşamı yine zaferle çıkacak.Çalışmalarınızın başarı ile devam ettiğine inanıyorum” ” diye konuştu.

Belde ve köy gezilerine katılan Milletvekili  Erdemir’i ;seçim bürosunda coşkulu bir kalabalık karşıladı.Selamlama konuşmasını yapan Belediye Başkan adayı Bayram Öztürk ;Belediye başkanlığı döneminde yapacağı projeleri ana başlıkları ile açıkladı. Alkışlar ve tezahüratlara sık sık sözü kesilen Öztürk  30 Mart AK Partinin zaferi ile sonuçlanacaktır.Gösterdiğiniz özverili desteği sandığa da yansıtmalıyız.şeklinde konuştu,

Amasya Milletvekili Avni Erdemir,coşkulu kalabalıktan etkilenerek, Amasya’nın hiçbir ilçesinde bu kadar kalabalık bir seçim bürosu görmediğini dile getirdi.30 Mart  seçimlerinde AK Parti’nin zaferle çıktığını görüyorum.Allah hayırlı  etsin,Taşova’da seçmen  her zaman AK Partiye   sahip çıkıyor.işte burada bunu görüyoruz dedi.

AK Partinin Taşova’da eğitime yönelik çalışmaları hakkında açıklama yapan Erdemeir,” Atatürk İlköğretim Okulu binasının yapımı ile başlayan çalışmaların ,Anadolu Lisesi,200 kişilik öğrenci yurdu ,Sağlık Meslek  Lisesi ,Yüksek Okulu binası ile devam ettiğini açıkladı,2014 yılı yatırım programına 15 derslikli  İmam Hatip Lisesi binası ile 200 kişilik öğrenci yurdunun müjdesi veriyorum. Bunları görmeyen gözleri gözüne sokmak için söylüyorum” dedi.

30 Mart seçimlerinde başka partilerin aday göstermelerine şaşıyorum.Taşova  ancak AK Parti iktidarının  belediye başkanı ile hak ettiği yere gelebileceğini söyledi. Erdemir,”Belediye başkanım Bayram Öztürk ne vaad ediyorsa benim adıma ediyor sonuna kadar arkasındayım” dedi.Seçmenlerin yoğun tezahüratları eşliğinde konuşmasına, “Taşova benim evim ben buraya gelirken evime gidiyorum gibi kendimi hissediyorum “dedi.

Konuşmaların sonunda  Belediye Başkan adayı Bayram Öztürk ,yönetim kurulu üyeleri ,,l genel meclisi adayları ve meclis üyeleri  ve  vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği  topluluk ile AK Parti Kadın Kolları seçim bürosunda hazırlanan “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” programına  katıldı.

 

Yorum Ekle