Amasya İtimat

Av. ÇELİK’ten KADIN KOOPERATİFİNE MAKİNE BAĞIŞI, BİZ DE İSTİYORUZ..

Haber: Ali Osman Kaymak
Amasya Dernekler Federasyonu AYDEF ve Gümüşhacıköy Yardımlaşma Derneği GÜMYAD Başkanı Avukat Sadiye Çelik, Kadın girişimcilere destek olmak İçin kurulan Kadın Kooperatiflerine destek olmaya devam ediyor. Kadın kooperatiflerinden hukuki destek ve danışmanlık noktasında ücret almadığı gibi, bu kez de, kadın emekçilere makine desteği sağladı.
Gümüşhacıköy Kadıneli Kooperatifi Başkanı Kezban Bayram teşekkür mesajı yayınladı: Kıymetli AYDEF ve GÜMYAD Başkanı ve Kadıneli Kooperatifimizin avukatı Av. Sadiye ÇELİK, rahmetli babası Faruk Çelik ve rahmetli dedesi Eyüp Uygun adına Kooperatifimiz kadınlarının daha iyi ve verimli çalışması İçin şahsi olarak Elma Sirkesi Makinesi bağışlamıştır. Her daim yanımızda olan, katkısı ve emeğini esirgemeyen Sadiye Çelik’e çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız, Amasyalı kadın girişimciler ve kadınlar adına kıymetlisiniz, Sağolun, varolun.
Başkan Av. Sadiye Çelik’de; Size söz ! Her daim kadınların ve gençlerin yanındayım, kıymetli emekçilerimize bir nebzede katkı bulunabildiysem bundan mutluluk duyarım dedi.
Bizlerde Av. Av-Sadiye Çelik ’e kadınlara ve gençlere yönelik hizmetlerinden dolayı takdir ediyoruz.
Avukat Sadiye Çelik hanımefendiden Taşovamızda faaliyet gösteren Hünerli Eller Kadım Kooperatifine de desteklerini bekliyoruz.

Yorum Ekle