Ankara Güvenlik Hizmeti

Bireylerin en temel ihtiyaçları arasında güvenlik konusu da yer alır. İnsan Hakları Evrensel Beyannamesine bakıldığında tüm maddelerin güvenlik ile ilgili olduğunu görürüz. Güvenli bir alan yaratılması, sürdürülebilir eğitim anlayışının benimsenmesi ve hakların korunması da güvenlik ile ilgilidir. Bireylerin yaşamlarına sağlıklı bir şekilde devam edebilmeleri de güvende hissetmelerine bağlıdır. Tam da bu noktada güvenliğin ne kadar önemli olduğunu anlıyor ve müşterilerimize hakları doğrultusunda hizmet veriyoruz. Eşit şartlar da şeffaf bir yönetim anlayışı ile AKL VIP Güvenlik olarak Ankara’daki her insanın yanında oluyoruz. Sağladığımız hizmetler ve çalışma alanlarımız; farklı öznelerin korunmasını içeriyor.

Üst Düzey Güvenlik Önlemleri ile AKL VIP Güvenlik

AKL VIP Güvenlik olarak müşterilerimize şeffaflık temelinde benimsediğimiz ilkeler doğrultusunda kaliteli ve profesyonel hizmet veriyoruz. Profesyonel hizmet anlayışımızı üst düzey güvenlik hizmetleri ile birleştirerek sözleşmelerimizi hazırlıyoruz. Ankara güvenlik firması olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz şunlardır:

  • Yurt, okul, alışveriş merkezi, site ve hastane gibi yapı topluluklarına ilişkin teknik güvenlik
  • Geçiş kontrol sistemleri doğrultusunda VIP güvenlik
  • CCTV sistemleri ile özellikle ulaşım ve seyahat alanında güvenlik
  • Yangınlara yönelik önlem ve koruma
  • Alarm sistemleri ile güvenlik
  • Kıymetli eşyalara yönelik güvenli transfer ve koruma

Profesyonel ve Tecrübeli Güvenlik Uzmanları

Küresel düzeyde güvenlik hizmetleri sunuyor ve hem bireylerin hem de toplumların kendisini daha iyi ve güvende hissetmesini sağlıyoruz. Kadromuzda yer alan tüm ekip arkadaşlarımız bir dizi eğitimden alan, profesyonel ve tecrübeli kişilerden oluşuyor. Güvenlik ekiplerimiz yakın savunma sanatlarına hakim oldukları gibi teknik konular hakkında da bilgilidir. 300’den fazla ekip arkadaşımız ile 129 farklı yerde hizmet veriyoruz. 21 farklı konuda, 7 gün 24 saat boyunca aralıksız hizmet ve iletişim ağımız bulunuyor. Çalışan kadromuz son derece disiplinli ve hangi şartlar altında ne yapacağını bilen uzman kişilerden oluşur. Ekibimiz ile dikey hiyerarşiye gerek duymadan kurduğumuz iletişim ve sorumluluk bilincinin etkisi ile profesyonel ve sürdürülebilir güvenlik hizmeti sağlayabiliyoruz.

Ücretsiz Keşif Yapan AKL VIP Güvenlik ile Korunaklı Yaşam Alanları

Ankara güvenlik uzmanları ile çalışan bir firma olarak silahlı, silahsız, yakın soruma, VIP ve keşif hizmetlerimiz bulunuyor. Uzman kadromuz, koruma amacı ile özel güvenlik atış sınavına tabi tutuluyor ve ardından silah taşıyabiliyorlar. Güvenlik firması olarak önce can güvenliğini önemsiyoruz. Hem müşterilerimizin hem de ekibimizin can sağlığı ve güvenliği öncü olan konulardan biri.

Profesyonel ve uzman keşif kadromuz ile alan taraması, yer incelemesi ve değerlendirmesi yapılıyor. Bu hizmetten herkes ücretsiz olarak yararlanabilir. Ücretsiz keşif yaptırmak isteyen kişiler internet sitemizde yer alan başvuru formunu doldurabilir ya da telefon numaramız üzerinden bize ulaşabilir. İnternet sitemizdeki formda; iletişim ve adres bilgilerinin yanı sıra ne tür bir hizmet almak istediğinizi de soruyoruz.

Yorum Ekle