AMASYASPOR LOHNE’DE YÖNETİMDE DEVİR TESLİM,,

Haber: Ömer Gürer

ALMANYA SV AMASYASPOR LOHNE’DE YÖNETİMDE DEVİR TESLİM,,
1993 yılında kurulan Almanya futbol takımımızın yönetim kurulu seçimi 20 Kasım 2021 Cumartesi saat 16.00’da üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Yapılan seçim sonucunda Başkanlığa tek aday olarak giren Girişimci iş adamlarımızdan Ali Yılmaz oyların  tamamını alarak gelecek 3 sene için başkanlığa seçildi.

Başkanın Listesinde yer alan 8 yönetim kurulu üyesi ile birlikte “Daha güçlü bir SV Amasyaspor için, güçlü bir toplum için, daha güzel günler için buradayız, hep beraber daha güçlüyüz.“ diyerek verilen yüzde yüz destek için bugünden itibaren çalışmalara başlayacağını beyan ederek  bir teşekkür konuşması yaptı.

Yeni Başkan Yılmaz  bu görevin kendisine büyük bir onur ve şeref olduğunu vurguladı.

Diğer bir yandan yaklaşık 15 yıldır SV Amasyaspor başkanlığını yapan diğer bir girişimci iş adamımız Ali Boydak, bayrak yarışını diğer bir arkadaşa vererek toplamda 21 yıl yaptığı başkanlığa veda edip, yönetim içinde başka bir göreve başladı.

Aynı zamanda yeni Başkan Ali Yılmaz’ın verdiği önerge ile 21 yıllık görevine teşekkür edilen Ali Boydak Onursal Başkan ilan edildi. Biz de Başkan Ali Yılmaz ve ekibini kutluyor, yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.Soldan sağa; Nobert Vorhnhagen, Murat Önder,  Onursal Başkan Ali Boydak, yeni Başkan Ali Yılmaz, ilk kadın yönetici Diana Willenbrock, Ömer Gürer Fotoğrafda olamayanlar; Ahmet Önder, Thomas Schmunkamp, Cengiz Karaoğlu

Yorum Ekle