20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü Etkinliği yapıldı..

 

Eyüpsultan Belediyesi’nin katkılarıyla 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla İstanbul Eyüpsultan Nişanca Mahallesinde bulunan Zal Mahmut Paşa Külliyesinde özel bir etkinlik düzenlendi.

Etkinlikte çocuklar doya doya eğlenirken Yetim Vakfı tarafından hazırlanan bildiriyi İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Kasım Alper Özdemir okudu.

Özdemir; 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü için Eyüpsultan’da Zal Mahmut Paşa Külliyesinde geleceğimizin teminatı çocuklarımızla bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Onların hayallerini dinledik, sohbet ettik. Çeşitli etkinlikleri keyifle izleyip, savaşın çocukları tarafından çizilen resim sergisini gezdik..

Yetim Vakfı’na, Vakıfın Eyüpsultan Temsilciliği’ne, Bilgi Evleri’ne, Eyüpsultan Belediyesi’ne, Eyüpsultan Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’ne teşekkür ediyoruz; dedi.

Eyüpsultan Yetim Vakfı Temsilcisi Hüseyin Gülüm ise Dünya da çocuklara karşı yapılan her kötülüğün karşısında olmalıyız diyerek emeği geçen herkese teşekkür etti.

Yorum Ekle