AK PARTİ MİLLET VEKİLİ ADAYLARI TANITILDI

      12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak olan Millet vekilliği genel seçimleri için 11 Nisan 2011 günü adaylarını açıklayan Adalet ve Kalkınma Partisi , 21 Nisan 2011 Perşembe günü ilçemizde Millet Vekili aday tanıtım programı düzenledi.

      AK Parti ilçe teşkilatı önünde karşılanan Milletvekili adayları , partililerle birlikte terminal üzerindeki Belediye Lokali’ne gittiler.

      Saat 19.00 da Ak Parti ilçe başkanı Deniz Sümer’in açış konuşmasında ;İlçe teşkilatı olarak yaptıkları çalışmalar hakkında davetlilere bilgi verdi.12 Haziran 2011 seçimlerinin çok önemli olduğunu vurgulayan Sümer,mutlu sonu görmek için daha fazla çalışmalıyız dedi. Tanıtım programında, sırayla Belediye Başkanı Özgür Özdemir,3. sıra Millet Vekili adayı Hasan Ali Cesur, 2. Sıra Millet Vekili adayı Dr.Avni  Erdemir ve 1. sıra Millet Vekili adayı prof. Naci  Bostancı konuşma yaptılar.Bostancı’nın uzun süren konuşmasın da verdiği örnekler  ilgi ile dinlendi.Tanıtım programı Ak Parti İl Başkanı Hicabi Bağcuvan’ın konuşması ile sona erdi.

                                   CHA-TAŞOVA GAZETESİ

 

Yorum Ekle