AK PARTİ GENÇLİK KOLARI SELİM ŞAHİN LE YOLA DEVAM DEDİ

              AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI SELİM ŞAHİN’LE YOLA DEVAM  DEDİ

         

       12 Ağustos 2011 Cuma günü saat 14.00 yapılan kongreye İlçe Başkanı Deniz Sümer ve yönetimi, Amasya  Milletvekili Avni Erdemir  İl Başkanı Hicabi  Bahçuvan, Gençlik kolları  İl Başkanı Sinan Yıldız, İl Genel Meclisi Üyeleri  Gönül Hayati Özkan, Yusuf Koca , Belde Belediye Başkanları ve çok sayıda partili  katıldı.

       AK  Pati İlçe Başkanı Deniz Sümer ,İl Başkanı Hicabi Bahçuvan,ve Milletvekili Avni Erdemir sıra ile birer konuşma yaptı. Daha sonra uzun yıllar Gençlik Kolları Başkanlığını yürüten Mehmet Yağcı’nın veda konuşmasından sonra Muharrem Selim Şahin’in konuşma sırasındaki heyecanı gözden kaçmadı. Yeni Gençlik Kolları Başkanı Selim Şahin sitemize yaptığı açıklamada; ”Gençlik Kollarında yaptığım görev sırasında edindiğim tecrübeleri, bilgi birikimlerimi, siyasi tecrübelerimi ilçemin geleceği için 20 kişilik ekibimle beraber daha çok çalışacağım ,Durmak yok yola devam diyoruz ” dedi.

       Gençlik kolları yönetimi kendi arasında görev dağılımı yaparken ,Kongreye katılan heyet Taşova Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Hastane Başhekimi Timur Orhanoğlu ve Müdür Emrah Gün’den ve bilgi alan Milletvekili Avni Erdemir ve İl Başkanı Hicabi Bahçuvan  ilçeden ayrıldı.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.