330 KONUTLUK ALTIN SİTESİNİN TEMELİ ATILDI

       S.S Altın Sitenin  330 konutluk kent projesinin temel atma töreni 9 Mayıs 2012  Çarşamba günü Medya TV’nin canlı yayını ile saat 11.00 de gerçekleştirildi.


       Altın Sitenin temel atma törenine Erbaa Kaymakamı Erdal Çakır,Taşova Belediye    Başkanı Özgür Özdemir, AKP İlçe Başkanı Deniz Sümer daire amirleri,ev alan hak sahipleri ve çok sayıda davetli katıldı.


      Altındağ İnşaatın sahibi iş adamı Peyami Altındağ açılış konuşmasında; Bugün temelini atacağımız 330 konutluk proje ile Taşova halkının artık ev problemini  kalmayacak.Altın Site konutlarını vaat ettiğimiz sürede tamamlayıp ev sahiplerine teslim edeceğiz,Huzurlu bir ortamda kira öder gibi ev sahibi olmak için kayıtlarımız devam ediyor.Amacımız herkesi ev sahibi yapmaktır.30.000 metrekare alana inşa edeceğimiz site ile Taşova’nın  çehresinin  değişeceğini ifade etti. Taşova’ya hâkim alanda ideal bir yaşam merkezi  hayata geçiyor. Şimdiye kadar yapmış oldukları çalışmalarla herkesin beğenisini kazanan yapılar inşa eden Altındağ İnşaat ,330 Konutluk bu muhteşem projenin Taşova halkı için önemli bir fırsat olduğunu dile getirdi.


    Açılış konuşmasından sonra,Erbaa Kaymakamı Erdal Çakır,Taşova Belediye Başkanı birer konuşma yaptı.Kur-an-ı kerim tilavetinden sonra ,dualar eşliğindeki temel atma töreni canlı yayın aracılığı ile tüm dünya izledi.


     


       65.000 TL’den başlayan fiyatlarla herkese cazip bir fiyat sunan Atındağ İnşaat 2 yıl içerisinde bu projenin tamamlanacağını  açıklanan Altın Site  konutlarının temel atma töreni sonrası davetlilere yemek ikramı yapıldı.Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.