30 Ağustos Zafer Bayramı gece Çocuklarla Kutlandı..

 

İyiliğin güzelliğinde sevginin peşinde bir hikaye devam ediyor..

İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği farkındalık oluşturan etkinlik ve projelerine ara vermeden devam ederken 30 Ağustos Zafer Bayramı için ziyaret edilen Taşova Tepe Mahallesi Altındağ konutlarında çocukların ilgisi ziyareti bir şenlik havasına çevirdi.

İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Kasım Alper Özdemir ve gönüllüleri çocuklar sevgiyle karşılarken bayraklar ve dağıtılan balonlar ve hediyeler çocukları da bayram gecesinde mutlu etti..

Çocuklar ve etkinliğe katılanlar hep birlikte İzmir Marşı, 10.yıl Marşı, Gençlik Marşı ve çeşitli eserlere eşlik edip şiirler okudular.

Tepe Mahalle Altındağ sakinlerinden 76 yaşındaki Celal Tilki ise İzmir Marşını okuyarak geceye ayrı bir renk kattı.

Güneş Organizasyon sahibi Umut Güneş Kesim ise ateş gösterisi ve çeşitli gösteriler ile çocuklara unutulmaz dakikalar yaşattı.

İyilik Hareketi gönüllülerinden olan Yemişen Mahallesi Muhtarı Nurdan Yılmaz ise, kadınlarımız ve çocuklarımızla böyle güzel bir bayram akşamında buluşmak güzel bir duygu, çocuklar bütün güzelliklere layık; dedi.

Etkinlikte konuşan İyilik Hareketi öncüsü Kasım Alper Özdemir ise çocuklara ailenizi vatanınızı bayrağınızı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk çok sevin diyerek geceye destek olanlara teşekkür etti.

Etkinlik sonunda çocuklara meyve suyu ve kek ikramında bulunuldu.

Yorum Ekle