Amasya İtimat

ZUDAY CAFE’NİN MUHTEŞEM AÇILIŞINA KATILIM YOĞUNDU.

Haber: Ahmet ŞİMŞEK
İlçemiz Alpaslan Beldesinde, Kavlaganın dibinde Zuday CAFE 28.03.2024 akşam iftardan sonra açıldı. Yöresel yemek ve pratik her türlü soğuk sıcak paket yiyeceklerin sunumunun yapılacağı Zuday Cafe Geniş bir katılımla ilk açılışını yaptı. Zuday Cafe faaliyetlerine Ramazan Bayramının 1. gününden başlayacaktır. İşletme sahibi Emre Fazla; açılışa gelen tüm katılımcıları karşıladı. Gelen misafirleriyle sıcak sohbetler edip ikramlarda bulundu. Gençlerimiz, genç girişimci olarak memleketinde, yöresinde insanlarına hizmet etmektedir.
Zuday Cafenin açılışına köy çocuklar ve köy halkı, yakın köylerden gelen misafirlerin katılımları sayesinde Alpaslan Beldesi bayram yerine döndü. Devlet yetkilileri, siyasi parti temsilcileri ve İlçe merkezinden dostların katılımları, özel ve tüzel, resmi kurumların, siyasi partilerin açılışa özel çiçek ve çelenkler göndermesi katılımcıların sohbeti açılışa farklı bir boyut kazandırdı. Kur’ anı kerim okunarak ellerin havaya açılıp, hayırlı kazançlara vesile olması için dualar edildi.
Nezayim Fazla’nın oğlu Emre Fazla “Zuday’da bir ilki gerçekleştirdik. Genç girişimci olarak Zuday Cafe’yi aktif hale getirmiş, girişimcilik adına, insanların nefes alabilecekleri, seviyeli, üst düzey ve uygun fiyatı, insanlara hizmet etmek adına böyle bir mekan açtıklarını” söyledi.
Gazetemiz adına biz de genç girişimci kardeşimize ve yöremize hayırlı olsun der, bol kazançlar dileriz.

Yorum Ekle