Amasya İtimat

ZEKİ GÜNGÖR ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI BAŞKANLIĞINA YENİDEN ADAY

0
529

20.11.2005 tarihinde yapılan kongrede Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığına seçilen Zeki Güngör, Pazar günü yapılacak olan oda seçimleri için yeniden aday olduğunu açıkladı.


 


Başkan Güngör gazetemize yaptığı açıklamada; “Seçildiğim gün itibari ile kurumun başkanlık görevlerinin neler olduğunu öğrendim. Esnaf arkadaşlarla yapmış olduğum bire bir görüşmelerde ülkemizde ve ilçemizde olan ekonomik sıkıntıların esnafımızı derinden etkilediği için çare olarak yapılacak olan işlerde ön sıraya gelen yüksekokul konusunu el ele diğer sivil toplum kuruluşları ve bir önceki Belediye Başkanımız Mustafa Korkmaz ile vermiş olduğumuz mücadelemiz sonucunda çok büyük bir yol kat ettik. Fakat bir yıl kadar bir zaman aşımına uğrayıp tekrar yeniden örgütleşip yüksekokul ile ilgili dernek kurup yeniden faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Belediye Başkanımız Özgür Özdemir’in şahsında Yüksekokul Derneği, Amasya Taşovalılar Derneği Başkanı İbrahim Kurt ve yönetim kurulu, ayrıca önceki TEKVA Başkanı Mehmet Altun, Ziraat Odası Başkanı Hasan Dikmen, önceki Belde Belediye Başkanları Sebahattin Üstün, Nazım Saray, Abbas Ün, Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Hüseyin Uysal, Şoförler Odası ve Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Sezai Cingöz, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Turgut Çelik, TOKSOY önceki Başkanı Sinan Yılmaz, esnaflarımız Ümit ve Ali Rıza Ağış, Sabri Şenel, Ahmet Günaydın ve İl Genel Meclisi üyeleri Gönül Hayati Özkan, Yusuf Koca, Sezai Cingöz ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ayrıca önceki esnaf Odası Başkanı Ahmet Aydın’dan ilimize bağlı odaların içerisinde enkaz değil değil de tertemiz bir esnaf odası teslim aldım ve bu emaneti koruduğuma, kusursuz bir şekilde görevimi yaptığıma inanıyorum. Bir önceki yönetim kuruluna ve personeline ayrıca halen görev yapan yönetim kurulu ve personelimize sonsuz teşekkür ederim.


 


28 Mart 2010 Pazar günü yapılacak seçimde tekrar adayım. Yaptıklarımız yapacaklarımızın güvencesidir. Tüm adaylarımıza başarılar diliyor, kongremizin ilçemize hayırlar getirmesini diliyorum.” Dedi.

Yorum Ekle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz