YILLARIN BİR SORUNU DAHA ÇÖZÜLDÜ

Kimilerinin başörtüsü, kimilerinin türban dediği, kadınlarımızın ve kızlarımızın başlarını örttükleri örtü artık her yerde serbest bırakıldı. Bu sorunu çözenlere dualarımızı gönderiyoruz.

Ülkemizi sadece kendilerinin sananlar, bir şekilde elde ettikleri gücü millete karşı kullanan, dış kültür ürünü şekli bozuk kafalar, bir zamanlar başörtüsü için bir bardak suda fırtınalar koparmışlardı. Laikliğin elden gideceği “korkuluğunu” göstererek rejimin yıkılacağı yaygarasını koparıyor, çıldırmış gibi mütedeyyin insanlara saldırıyor, onları dışlıyor, devlet gücünü kullanmak suretiyle hakaretler işkenceler uyguluyorlardı. “Öz yurdunda parya” konumuna itiyorlardı. Onları aşağılıyor, hor görüyor, onlar, “tabya” muamelesi yapıyorlardı.

Proje üretmede “yok” hükmü taşıyanlar, çamur atarak veya rakiplerinde suç icat ederek varlık sürdürmeye alışmış, “hiç”lerle, “hiçliklerini” hiç yoktan “hiç”lerle kamufle edeceğini sanan hokkabazlar şimdi çıldırıyorlardır belkide…

Ne yapalım beyler! Yapılacak bir şey yok gibi… Artık bundan böyle devlet kurumlarında da başörtülü hanımları görmeye alışacaksınız. Tıpkı TBMM meclisinden kovduğunuz başörtülü kadını kovmaya alıştığınız gibi, o kadın değilse bile, başörtüsünün, milletin meclisine geldiğini görmeye de alışacaksınız. Sakın ha! “Alışamayız” demeyin! Alışırsınız, alışırsınız…

Cumhuriyet Bayramı törenlerinde öğrencileri yanında yürüyen başörtülü öğretmen kızlarımız, Atatürk Ortaokulu mehter takımız ile ne güzel uyum sağlamıştı! Hem mehter takımı hem de o kızlarımızın yürüyüşü, hasret duyduğu manzara karşısında göllendirdi gözlerimizi. Keşke bütün gözyaşları böyle manzaralar için aksa!

Bakınız efendiler, lütfen bakınız!

Hem başörtüsü var ve hem de asrın tüp geçit projesi var. Cumhuriyet yıkılıyor mu şimdi? Hem başörtüsü var, hem Avrupa’nın en büyük hava alanı bu ülkeye yapılıyor. Cumhuriyet yıkılıyor mu şimdi? Hem başörtüsü var, hem de Japonya başbakanı ile Türkiye Cumhuriyet başbakanı TOKYO-İSTANBUL tüp geçit projesini tartışalım teklifinde bulunuyor. Cumhuriyet yıkılıyor mu şimdi?

Bırakalım, bırakalım korku icat ederek varlık sürdürme politikalarını! Artık proje üretmeye kafa yormayanlara bu ülkede yer yok .!

Ama her şeye rağmen geceleri fener alayı düzenleyip “ANDIMIZ” ı söyleyerek ve söyleterek iktidar olma pilavını kaşıklamaya devam edin!

Kısmet! 5050 yılında belki iktidar olursunuz!

Yorum Ekle