YILLAR SONRA MEZUN OLDUKLARI OKULDA 24 KASIM’ı KUTLADILAR

Uluköy Şehit Komiser Mustafa Düzgün İlk ve ortaokulu 24 Kasım Öğretmenler gününde bir farkındalık oluşturarak kutladı.

27 Kasım 2019 Çarşamba günü okul binasında gerçekleştirilen Programa; Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı, Amasya PTT Başmüdürü Sayın Cafer Bolat, Amasya Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Daire Müdürleri, Taşova PTT Müdürü Seher Sener Sancı, Taşova İlçe Halk Kütüphanesi Şefi Mine Sayan, Uluköy Muhtarı Abdullah Coşkun, Andıran Muhtarı Mehmet Nazlı ile davetliler katıldılar.

İngilizce öğretmeni Burcu Özdaş ve Bilişim Teknolojileri öğretmeni Gamze Benli Kukul’un koordinatörlüklerinde öğrenciler tarafından hazırlanan programda konuşan Başkan Sarı ve Rektör Elmacı mezun oldukları okulun bu programında bulunmaktan çok mutlu olduklarını ve kendileri için çok özel bir an olduklarını dile getirerek, çok duygusal anlar yaşadıklarını vurguladılar. Ayrıca öğretmen kimliğinin önemine vurgu yaptılar.

Programda konuşan okul Müdürü  Erol Gökçe, öğretmenlerin gayretli çabalarından dolayı kendilerine teşekkür ederek, programa katılan tüm misafirlerin kendilerini çok mutlu ettiklerini ifade edip, şükranlarını sundu. Uluköy Şehit Komiser Mustafa Düzgün İlk ve ortaokulunda uzun yıllar idarecilik yapan emekli Öğretmen Ahmet Ulutaş’a hediye takdim edildi. Programda PTT Başmüdürü Cafer Bolat öğrencilerin öğretmenler günü münasebetiyle öğretmenlere yazdıkları mektupları iletti. Program sonunda okul öğretmenlerine hediyeler veren Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, öğrencileri unutmayarak tüm öğrencilerimize kıyafet yardımı yaptı. Ayrıca okula oturma bankları ve çöp kovaları hediye edildi.

Okul Müdürü Gökçe yaptığı açıklamada: ”Okul idaresi olarak programımıza katılımlarından ve okulumuza yaptığı yardımlardan dolayı başta Amasya Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sarı beye ve Amasya Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Süleyman Elmacıbey olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.” dedi.

Yorum Ekle