Amasya İtimat

Yeşilyurt Kır ve Torunlar Havuzbaşı düğün salonları 2020 rezervasyona başladı

DCIM100MEDIADJI_0067.JPG

Yeni Mahalledeki Yeşilyurt Kır Düğün salonu, Düğün, nişan, kına, sünnet ve özel davetlerde yemekli ve yemeksiz seçenekleriyle unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor.

Kır bahçesi salonu; yemyeşil çimleri, ağaç türleri, ışık efektleri ve görselleri ile göz doldururken, geniş yüzölçümlü salonu ile ferah ve konforlu bir ortam sunuyor. Tecrübeli, güleryüzlü personeli ile  bire bir sizlere bu özel gününüzde kaliteyi ve eğlenceyi bir arada yaşatıyor.

Salonlar 1000 kişi ve üzeri kapasiteye sahip olup, yemekli, yemeksiz ve kokteyli her türlü organizasyona ev sahipliği yapıyor.

”Kalite her zaman detaylarda gizlidir” ilkesini prensip edinen firma yetkilisi Cevat Özcan; ”Taşova Yeni Mahalle’de hizmete giren Yeşilyurt Kır Bahçesi Düğün salonumuz, 2020 yılında evlenecek çiftlerimizin mutluluklarına şahitlik ederken, diyoruz ki; Hayallerinizi süsleyen Düğün, nişan, kına, sünnet ve özel davetlerde rezervasyon için geç kalmayın. Salon işletmelerimiz aynı zamanda gelin-damat masası, Kına ve Sünnet tahtı, yemek organizasyonları yapmaktadır.

Instagram adresimiz: yesilyurtkirdugunsalonu

Telefonlar:

0 541 680 11 19

0 532 436 66 39

0 358 312 36 70

Salon 1 : Yeşilyurt Kır Düğün Bahçesi, Yeni Mahalle-Taşova

Salon 2 : Torunlar Havuzbaşı, Amasya karayolu 1. kilometre-Taşova

Salon 3 : Çamlık Kır Bahçesi, Güvendik köyü yolu üzeri-Taşova

Yorum Ekle