Amasya İtimat

YENİKAPI’NIN ARDINDAN…

Yenikapı’da ki Amasya Günlerinin finalini İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği gönüllüleri güzel bir etkinlik ile yaptı..

İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Taşova adına hiç bir kurum katılmayınca dernek standının yani sıra Taşova Sevdalıları standını da Amasya Günleri adına kurmuştu..

Dernek Başkanı Kasım Alper Özdemir bir teşekkür mesajı yayınladı..

”Yenikapı Amasya Günleri finalini Onur Macit kardeşimle birlikte yaptık. Ahmet Barış ve Cumali Atilla ile birlikte Serkan Aksarı’ya sahneye kattıkları güzellik için teşekkür ediyorum.. Bu güzel etkinliklerin düzenlenmesine vesile olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ve İ.B.B Başkanı Ekrem İmamoğlu’na ayrıca teşekkür etmek gerekir.. Bazı aksaklıklar ve yaz dönemi olmasına rağmen güzel bir etkinlik olduğuna inanıyorum. Birlik ve beraberliğe dünden daha fazla ihtiyacımız var. Amasya İl Dernekler Konfederasyonu ADERKON Nurullah Karakuş, Amasya İli Dernekler Federasyonu AYDEF Sadiye Çelik ve Amasyalı Dernekler Federasyonu ASDEF İsmail Aktaş ve emeği geçenlere ayrıca şükranlarımı sunuyorum. İnşallah eksikleri gidererek daha güzel etkinliklerde buluşmak dileğiyle. Emeği geçen herkese teşekkürler.”

Yorum Ekle