Yeni Nesil Teknoloji Platformu; Geç Bunları

Günümüz teknolojisi sürekli olarak gelişen bir yapıdadır. Meydana gelen bu gelişmeler sonucunda her geçen gün daha da farklı teknolojik gelişmeler meydana geliyor. Bu gelişmeleri yakından takip etmek isteyen kişiler için ideal bir haber platformu haline gelen Geç Bunları sitesi, güncel teknoloji haberleri hakkında tüm detayı sıcağı sıcağına size ulaştırıyor. En doğru ve en güncel haberleri kısa sürede almak isteyen herkes bu başarılı platformu tercih edebilir.

Geç Bunları Ailesi Ne Yapar?

Geç Bunları ailesi olarak geceyi gündüzüne katan ekip sizler için 7/24 çalışıyor ve hiçbir haberi kaçırmıyor.  Yazarlar,  yöneticiler ve katkı sağlayan kişilerden oluşan bu ekip sayfanın başarısının da en önemli kaynağı oluyor. Özenle hazırlanan bu platformda teknoloji başta olmak üzere altı adet alt kategori bulunuyor. Bu kategoriler ise teknoloji, webmaster, haberler, spor, otomobil ve abur cubur yazılar olarak geçiyor. Abur cubur yazı kategorisi ise kendi içinde para kazanma ve film, dizi olarak site ziyaretçilerine zengin içerikler sunuyor.

Geç Bunları Üyelik Nedir?

Geç Bunları ailesi dileyen kişilere üye olma hakkı sunuyor.  Üye olmak isteyen kullanıcıların sayfada yer alan kayıt ol seçeneğine tıklaması gerekiyor. Karşımıza çıkan bu sayfada ise site kullanıcılardan hiçbir bilgi talep etmeyerek sadece e posta ve şifre talebinde bulunuyor. Bu bilgiler doldurulduktan sonra ise kullanıcılar siteye üyelik kullanarak istedikleri an giriş yapabiliyor. Ancak üyelik zorunlu bir durum değildir, üye olmayan kullanıcılarda istediği an blog sayfasına girebilir.

Geç Bunları Neler Sunuyor?

Üstelik site tarafından sunulan ayrıcalıklar bu kadar da değil.  Site ziyaretçileri güncel olarak haberleri almak ister ise bu doğrultu da e posta adresini vererek kayıt oluşturabilir.  Böylece her yeni içeriklerde e postaya bilgi gelecektir. Geç Bunları teknoloji bloğu hazırlanırken tüm cihazlara uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır.  Böylece isteyen herkes android cihazlar ya da masa üstü cihazlar yardımı ile giriş yapabilirler.

Teknoloji alanında ilgisi olan ve hem hızlı hem de güncel bir sayfa arayanlara özel hazırlanan bu sayfa her geçen gün yepyeni içerikleri bünyesine ekleyerek daha gelişmiş bir hale gelmektedir.

Yorum Ekle