Amasya İtimat

YENİ GÖREV YERİNE UĞURLANDI, VEDA MESAJI YAYINLADI

2 Eylül 2023 Cumartesi günü sabahı Kaymakam olarak atandığı Erzurum-Köprüköy ilçesine uğurlanan Kaymakam Ahmet Gökcecik ilçemizden ayrılması dolayısıyla bir Veda mesajı yayımladı:
”Saygıdeğer Taşovalılar, değerli dostlarım ve arkadaşlarım,
İki yıldır görev yaptığım güzide ilçemiz Taşova’dan Mülki İdare Amirleri atama kararnamesiyle Erzurum ili Köprüköy ilçesine atanmış bulunmaktayım.
Görev sürem boyunca bana verilen görevleri, layıkıyla gerçekleştirmek ve istenilenin fazlasını yapmak için gayret gösterdim. Bu görev ve sorumluluk bilinci içinde devlet anlayışı ile tarafsız ve adil olarak Taşova’da yaşayan her vatandaşın kaymakamı olarak hizmet etmeye gayret ettim. Devletin her zaman hoşgörüsünü, merhametini, şefkatini ve gülen yüzünü göstermeye çalıştım. Bana verilen görevleri hak, hukuk ve adalet anlayışı içerisinde yerine getirmenin huzuru ile görevimden ayrılıyorum.
Yaradan’a ve yaratılana duymuş olduğumuz sevgi, muhabbet ile bu mevki ve makamların bizlere milletin emaneti olduğu idraki ile sizlere hizmet etmeye çalıştım. Makamım sonuna kadar siz değerli Taşovalılara açık oldu.
Yapmış olduğumuz başarılı çalışmalarımızda her zaman bizlere destek olan çalışma arkadaşlarıma ve siz değerli Taşovalılara çok teşekkür ediyorum.
Allah’a ısmarladık, hoşça kalın.”
Ahmet Gökcecik
Taşova Kaymakamı

Yorum Ekle