Amasya İtimat

Yeni Eğitim ve öğretim dönemi Değerlendirme toplantısı yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer, 6 Eylül 2023 Çarşamba günü yeni eğitim ve öğretim dönemi Değerlendirme toplantısına Başkanlık yaptı

Taşova İlçe Milli Eğitim Müdürü Tümer başkanlığında 2023-2024 eğitim öğretim yılında okulların hazırlıkları ve yapılan çalışmalar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen Eğitim Yöneticileri toplantısı ile değerlendirildi.

Tümer, okulların 11 Eylül 2023 Pazartesi günü ders başı yapacağını belirterek tüm eğitim camiamıza hayırlı olması temennisinde bulundu.

Tüm çabalarının çocuklarımıza iyi eğitim ve öğretim imkanı hazırlamak olduğunu belirten Tümer,

“Tüm okullarımızda öğrencilerimizin iyi şartlarda eğitim öğretim görmeleri için tüm hazırlıklarımızı gözden geçirdik ve detayları tekrar değerlendirdik. Okulların başladığı ilk gün, öğrencilerin masalarında ücretsiz ders kitaplarının her yıl olduğu gibi bu yıl da hazır bulunacaktır, taşımalı eğitim kapsamındaki öğrencilerin eğitime erişimlerini güvenli bir şekilde sağlamak adına gerekli usul ve esaslar görüşüldü. Ayrıca üç okulumuz yapılan kontroller sonucu depreme dayanaklı olmadığı gerekçesi ile boşaltılmış olup başka okullarımıza naklini gerçekleştiriyoruz. Tüm okullarımızda yeni eğitim öğretim yılına sorunsuz ve hazır başlamak için tüm çalışmalarımızı yapıyoruz, okulların eğitim öğretime hazır hale gelmesi için yapılan planlamaların ve çalışmaların titizlikle yürütülmesinden ve gayretlerinden dolayı tüm eğitim yöneticilerine teşekkür ederek 2023-2024 eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum ” dedi.

Yorum Ekle