YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI HAYIRLI OLSUN

Taşova İlçe Milli Eğitim Müdürü Tümer

“Yeni Eğitim Öğretim Yılı Hayırlı Uğurlu Olsun”

Taşova ilçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer  2014-2015 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısı ile Hacıbey köyü ilkokulunu ziyaret etti.

Yeni bir eğitim öğretim yılına başlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Tümer “Yeni başlangıçlar her zaman heyecanlı olur. Okula yeni başlayan öğrencilerimizde, bir üst sınıfa geçen öğrencilerimizde, öğretmenlerimizde, velilerimizde ve bizlerde bu heyecanı görmek mümkündür. Yeni başlangıçlar beraberinde yeni umutları, yeni hedefleri getirir. Bizler de eğitim camiası olarak hep birlikte daha başarılı bir gelecek için çalışacağız. Ben de ilkokulu bu okulda, bu sıralarda okudum. Bu da benim için ayrı bir mutluluk oldu.

Yeni eğitim öğretim yılı tüm eğitim camiamıza hayırlı uğurlu olsun. İlçe merkezi ve köy okullarımız eğitim öğretime hazır durumda, hatta birçok köy okulumuz özel okul kalitesinde. Bizim öğrencilik yıllarımızda sobalı sınıflar var iken şimdi köy okullarımız bile kaloriferli durumda.

Çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız. Bizim öğrencilerimizden isteğimiz derslerine iyi çalışarak başarılı olmaları. Öğretmen ve öğrencilerimiz görevlerini yaparken velilerimizde bu sürece destek olmalı, hep beraber çocuklarımızın iyi bir gelecek elde etmeleri için birlikte çalışmalıyız” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Tümer şube müdürleri Ahmet Ergün ve Hamit Yıldırım öğrencilere hediyeler verdi.

>>>ahmetozkan05_taşova_haber_fotoğrafları_arşivi>>>

Yorum Ekle