YEG DERNEĞİ OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

LEADER yaklaşımı çerçevesinde 8 Kasım 2016 günü kuruluşu gerçekleştirilen Taşova Yerel Eylem Grubu (YEG) Derneği olağan genel kurul toplantısını yaptı.

Dernek tüzüğüne göre kamu, STK, özel sektör, kadın ve genç üyeden oluşan yönetim kurulunda beş asıl, beş yedek ile denetleme kurulunda üç asıl üç yedek üye seçildi.

18 Mayıs 2022 Çarşamba günü  eski Belediye binasında saat 15.00’de başlayan genel kurulda Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasından sonra toplantı yeter sayısının sağlandığı görülerek gündem maddelerinin icrasına geçildi.

Kongrenin Divan Başkanlığını Ömer Sayar, başkan yardımcılığını Özcan Sayar, Katip üyeliğini İlhan Önder yaptı.  Yönetim Kurulu faaliyet raporunu  Dernek Başkanı Kadir Aydoğan okurken, denetim kurulu raporunu Avukat H. Şensoy Özdemir okudu.  Tahmini bütçe ve diğer raporların ibrasından sonra seçimlere geçildi.

Tek liste halinde girilen seçimlerde Dernek başkanlığına Kadir Aydoğan yeniden seçilirken, yönetim asıl üyeliklerine Mehmet Uslu, Ahmet Günaydın, Güllü Çakmak ve Mustafa Taş, Denetleme kurulu asıl üyeliklerine; H. Şensoy Özdemir, Samet Gül ve Mehmet Çal seçildiler.

Yorum Ekle