YAYLADİBİ KÖYÜ FINDIKPINARI ŞENLİĞİNDE BULUŞTU

       Yayladibi Köyü Derneği tarafından organize edilen şenliğin  sunumunu yapan  Salih Turgut  ,Medya TV ‘den 2 saat canlı yayında tüm dünya izletti.

        8 Ağustos 2013 Bayramın birinci günü Fındıkpınarı mevkiinde gerçekleşen şenlik, sabahın erken saatlerinde okul bahçesinde  toplu olarak yapılan kahvaltı ile başladı. Kahvaltı sonrası yayla yolculuğuna  çok sayıda gurbetçi ve köy halkı katıldı. Doğa harikası olan doğal futbol stadyumu görünümündeki Fınfıkpınarı yaylasında semaverin  dumanları ve piknikçiler  renk kattı.  İlçemiz halkının da yoğun ilgi gördüğü şenlikte; Dernek Başkanı Celal Koçak “Bu tür şenlikler  birlik ve beraberliğimizin sembolüdür.Şenliğimizin bayramın birinci gününe gelmesi ile katılım daha da fazla oldu. Hepinize iyi eğlencekler diliyor, Ramazan Bayramı’nızı  en içten duygularımla kutluyorum. Uzaktan ve yakından şenliğimize katılan desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum”dedi.

          Cumali Atilla’nın birbirinden güzel okuduğu hareketli  parçalarla  oyunlar sergilenirken,  şenlik yarışmalar, çekilişlerle sona erdi.

Yorum Ekle