VALİ MASATLI BAŞKANLIĞINDA MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI

Taşova Köy ve Mahalle Muhtarları Toplantısı, Vali Mustafa Masatlı’nın başkanlığında 18 Kasım 2022 Cuma günü gerçekleştirildi. Toplantıya; Kaymakam Ahmet Gökcecik, Belediye Başkanı Bayram Öztürk ve il  kamu kurum ve kuruluşlarının idarecileri ile il genel meclis üyeleri yer katıldı.

Vali Masatlı, saat 09.30’da Taşova Yüksel Akın MeslekYüksek Okulu Konferans salonunda başlayan toplantının açılışında yaptığı konuşmada: “Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sisteminin bir gereği olarak ilçelerimizi sürekli geziyor, ziyaret ediyoruz. İlçelerimizde sorunları yerinde tespit etmek, burada bizatihi Devletimizin temsilcileri olan muhtarlarımızdan sorunlarımızı dinleyip, kurum yöneticisi arkadaşlarımızla çözümüne yönelik değerlendirmeler yapmak amacıyla toplantılarımızı yapıyoruz. Bugün de Taşova ilçemizin köy ve mahallelerinin varsa sorun ve taleplerini muhtarlarımızdan dinleyerek çözüme kavuşturmaya çalışacağız. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.”

Vali Masatlı’nın konuşmalarının ardından toplantıda yer alan il müdürleri tarafından kurumlarının çalışmalara ilişkin bilgilendirmeler yapıldı. Toplantının son kısmında ise köy ve mahalle muhtarları kurum müdürlerine sorular yönelterek, köy ve mahallelerinin taleplerini ilettiler. Toplantının geri kalan kısmı basına kapalı olarak devam etti.

Yorum Ekle