Amasya İtimat

Vali Celalettin LEKESİZ İlçemizi Ziyaret Etti

Saat 14:00’de belediye düğün salonunda başlayan toplantıya Vali M. Celalettin Lekesiz, Kaymakam Özkan Demirel, Garnizon Komutanı J. Kd. Yüzbaşı Mehmet Erkuş, Belediye Başkanı Mustafa Korkmaz, İl ve İlçe düzeyindeki daire amirleri, il genel meclis üyeleri, belde belediye başkanları, muhtarlar, sivil toplum kuruluş temsilcileri katıldı.
Belediye Başkanı Mustafa Korkmaz’ın açılış konuşmasından sonra Kaymakam Özkan Demirel ilçemizin genel durumu hakkında bilgi verdi. Vali Lekesiz konuşmasında “Bu bir sohbet toplantısı, 2007 yılını değerlendirip, 2008 yılında neler yapabilirizi konuşacağız” dedi. Daha sonra sırası ile, İl J. Alay Komutanı, İl Emniyet Müdür Yardımcısı, Karayolları Samsun Bölge Müdür Yardımcısı, Devlet Su İşleri Samsun Bölge Müdürü, İl Strateji Planlama Müdürü, İl Özel İdare Genel Sekreteri, İl Milli Eğitim Müdürü, Gençlik Spor İl Müdürü, İl Sağlık Müdürü, İl Tarım Müdürü, İl Çevre ve Orman Müdürü, İl Kültür ve Turizm Müdürü 2007 yılında Taşova için neler yaptıklarını, 2008 yılında neler yapacaklarını anlatarak sorulan soruları cevapladılar.
Amasya genelinde ilk olarak ilçemizde yapılan toplantı, bazı köy yollarının kapalı olması ve soğuk havaya rağmen yoğun ilgi gördü. Kesintisiz olarak 3,5 saat süren toplantı Vali Lekesizin kapanış konuşması ile son buldu.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.