Amasya İtimat

VALİ ABDİL CELİL ÖZ’Ü AĞIRLADIK

Yaklaşık 3 ay önce İlimize atanan Vali Abdil Celil Öz’ü 12 Aralık 2011 Pazartesi günü ağırladık.

Saat 15.00 sularında Kaymakam İbrahim Halil Şivgan, Garnizon Komutanı Per.Bn. Binbaşı Erkan Manavoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Nuri Uzun, Taşova Belediye Başkanı Özgür Özdemir, İl Genel Meclisi Üyeleri Gönül hayati Özkan, Yusuf Koca, belde belediye başkanları ve daire amirleri tarafından Hükümet Konağı bahçesinde karşılanan Vali Öz, Kaymakamlık Makamında bir süre sohbet etti. Taşova Cumhuriyet Başsavcısı Nuri Uzun’u makamında ziyaret ettikten sonra Atatürk İlköğretim Okulu’na geçen Vali Öz, burada Okul Müdürü Abdullah Seçkin ve personeli tarafından karşılandı. Son çevre düzenlemesi ile harika bir görünüm kazanan Atatürk İlköğretim Okulu bahçesinde Okul Müdürü ve personeline teşekkür etti. Okulun bölümlerini ve çok amaçlı salonu gezen Vali Öz “Emek harcanarak modern bir görünüm kazanan bu okulda, veli–okul-öğretmen işbirliğini görüyoruz. Bu birliktelik, okul öğrencilerinin de başarısını artıracaktır” dedi.

Taşova Belediye Başkanlık Makamı’na geçen Vali Abdil Celil Öz, Başkan Özgür Özdemir’den belediye çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.

Kitap Kafe’de Kaymakam İbrahim Halil Şivgan’ın bizzat kendi sunumu ile brifing aldı. A’dan Z’ye hazırlanan slayt gösterisi eşliğinde İlçenin tüm kurumlarının personel sayısı ve çalışmaları, belde ve köyler hakkında bilgi alan Vali öz, belde belediye başkanlarının sorunlarını dinlerken, İl Özel İdare Genel Sekreteri Mustafa Bolat’tan konularla ilgili bilgi aldı. Son olarak İlçe Jandarma Bölük Komutanlığı ve Emniyet Amirliğini ziyaret eden Vali Abdil Celil Öz memnun bir ifade ile ilçemizden ayrıldı.

.::resim&video::.

Video:(bölümler -4 bölüm- peşpeşe gelecektir.)

—Kaymakamımızın Sunusu:

(Sunuyu sağ alt köşedeki simgeye -Sunuyu Tam Boyutta Görüntüle-ye tıklayıp, açılan yeni pencereyi F11 ile büyüterek asli boyutunda izleyebilirsiniz. İzleme bitince tekrar F11 ile pencereyi normale getirebilirsiniz.)

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.