UĞUR CEVAHİR MÜDÜR YARDIMCILIĞI GÖREVİNE BAŞLADI

Uğur Cevahir yeni görevine başladı.

İlçemiz Atatürk Ortaokulu’nda  İngilizce öğretmeni olarak görev yapmakta iken Belevi Ortaokulu’na Müdür Yardımcısı olarak atanan Uğur Cevahir, 19 Aralık 2014 tarihinde yeni görevine başladı.

1982 Taşova doğumlu olan Uğur Cevahir, 2006 yılında Anadolu Üniversitesi – İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra sırasıyla Alpaslan İÖO, Cumhuriyet İÖO, Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Atatürk Ortaokulu’nda İngilizce öğretmeni olarak görev yaptı. Vatani görevini Ağrı’da asker öğretmen olarak yerine getiren Uğur Cevahir, halen evli ve bir kız çocuğu babasıdır. Okul yöneticiliği görevine ilk kez başlayan arkadaşımıza yeni görev ve görev yerinde başarılar dileriz.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberBELEDİYE BAŞKANI VE PERSONELİ KAN BAĞIŞI YAPTI
Sonraki haberKAR- KIŞ 112’YE VIZ GELECEK!
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovapdfhaber05?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581