Amasya İtimat

  Türkiye’nin en kapsamlı firma rehberlerinden firmamaps.com sizin için var.

  Firmamaps.com ihtiyacınız olan ürün ve hizmetleri sağlayan firmaları internet ortamında kolayca bulmanızı sağlayan bir firma rehberi olarak yayın yapıyor.

  2022 yılında yayın hayatına başlayan firmamaps.com kullanıcı dostu tasarımıyla hem masaüstü hem de mobil cihazlardaki kolay kullanımıyla bu konuda yayın yapan birçok firma rehberinden daha iyi hizmet sunuyor.

  Sitenin en önemli artılarından biri aradığınız firmayı daha rahat bulabilmenizi kolaylaştırmak için firma kategorisi sayılarının fazla tutulması. Diğer birçok firma rehberinde kullanıcıların aradığı ürün ve hizmeti sağlayan firmayı bulabilmek için doğru kategoriyi bulmak da zorlanması sorununu firmamaps.com kullanıcılara daha fazla kategori sunarak işlerini kolaylaştırmış durumda.

  Firmamaps.com’un ana sayfasında yer alan arama kutusu içerisinde aradığınız ürün, hizmet ve firmayla ilgili anahtar kelime girerek de Türkiye’nin tüm şehirlerinde yer alan ilgili firmalara ulaşabiliyorsunuz. Dilerseniz, şehir seçimi yaparak da o şehirde yer alan firmaları bulabilmeniz mümkün. Ayrıca firma kategorilerini daha kolay bulabilmeniz için “Kategori Seç” kutusu içerisinde ilgili kategoriye ulaşmanızı kolaylaştırmak için harf veya kelime yazıldığında size kategorileri gösteriyor olması kullanıcılar açısından büyük bir kolaylık sağlıyor.

  Sitenin menüsünde yer alan Şehir Rehberi bağlantısına tıklayarak Türkiye’deki tüm şehirlerin isimlerini o şehirde kayıtlı olan firma sayısını da görebilmeniz mümkün. Şehirlerin ilçelerindeki firmaları görmek istediğinizde o şehrin sayfasına giriş yaparak sitenin sol tarafında yer alan ilçe listesinden seçiminizi yaparak o ilçedeki kayıtlı firmaları görebilmeniz mümkün.

  Mesela, İstanbul firma rehberi sayfasına girdiğinizde İstanbul’un 39 ilçesini alfabetik olarak görebiliyorsunuz.

  Firmanızı bu rehbere eklemek istediğinizde ücretsiz olarak ekleyebiliyorsunuz. Sitenin içerisinde yer alan blog bölümünde de çeşitli konularda yazılmış bilgilendirici makale ve firma tanıtımları yer alıyor.

  Ücretsiz firma rehberi firmamaps.com sitesinin menüsünde yer alan Ürünler bölümünde çeşitli ürün ve hizmetler listeleniyor. Firmanızı firmamaps.com’a eklemeniz durumunda bu alana ücretsiz olarak ürünlerinizi de ekleyebiliyorsunuz.

  Firmamaps.com’u diğer firma rehberlerinden ayıran ve avantajlı kılan en önemli özelliği rehberin veritabanına kayıtlı olan firma sayısının yüzbinlerce olması. Bu yönüyle de diğer firma rehberli sitelerinin önüne geçen firmamaps.com tamamen ücretsiz.

  Yorum Ekle