TÜKENİK YALANCI ve ZAVALLI

Belediye başkan aday adaylığını açıklıyor. Tükenmişliği ve zavallılığı her halinden belli oluyor

Üstelik yalan söylüyor 2009 yılı 1 Şubat-31 Eylül değil (Eylül ayı 30 gündür), 15 Şubat-28 Eylül arası Tuna İnşaat ile belediye arasında yapılan hizmet alımında Tuna İnşaat’a her ay 350 bin lira ödediğini yalanını utanmadan söylüyor. Doğrusu: 180 işçinin 1 aylık hizmet bedeli 160 bin TL olup, işçi ücreti, SSK primi, vergi stopajı, KDV ve %2 kar payı bunun içinde. Adam olana sormazlar mı ? ”4 yıl 7 aydır madem bir yolsuzluk yapıldı da, ve bütün belgeler elinde niye mahkemeye vermedin ?” Senin döneminde icra yoluyla, temizlik şirketi galericiler sitesini almadı mı ? Okumadığını söylediğin Taşova Gazetesi ve Tasova.gen.tr’de yayınlanan yazılar olmasaydı, eski belediye binasını da icra yoluyla satmayacak mıydın? Gazetemizi ve internet sitemizi izleyenler ”Belediye” ve “Taşova” kategorisinde onlarca haberin yayınlandığını görmüyor mu sanıyorsun ? Biz olanı yazıyoruz, olmayanı değil. 54 maddelik projelerin içinde TOKİ, yüksek okul ve doğal gaz vardı. Hangisini gerçekleştirdin?

Belediye seçimlerine 2 ay kala camiide vakit namazı kılıp, başkan olunca vakit namazına gelmediğini, bunun da bir münafıklık alemeti olduğunu vatandaş bilmiyor mu sanıyorsun ?

Türk milliyetçisiyim deyip, Türk milliyetçiliğini ayaklar altına alan partiden yeniden aday adayı olmanın altında yatan gerçeği bu insanlar bilmiyor mu ?

Sen hesap soramadın ama, 5 yıllık şaibelerle dolu 2009-2014 dönemindeki yanlışlarını senden soracak bir yönetim seçilecek elbette. Bu hesabı er geç vereceksin.

Genel idareyle, kendi partinin yönetim kurulu ile ve ilçenin basını ile kavgalı bir adayın ilçemize bir hizmet yapmasını beklemek ne kadar gerçekçi olur.

Hadi canım, sana güle güle. Gazetemizi ve internet sitemizi okuyup okumamanda çok da umurumda değil…

Okurlarımız yazımızlla ilgi  olarak başkanın  yapılan açıklamalarını “Taşovanısesi “sitesinden  okuyabilir.

Ahmet Günaydın

Yorum Ekle