Amasya İtimat

TORUN KOMBİ TEKNİK SERVİS AÇILIŞ TÖRENİ İLE HİZMETE GİRDİ.

 

Doğalgaz  Kullanıcılarının, kombi ve doğalgaz sorunlarını yerinde çözecek olan “Torun Kombi Teknik Servisi ”  törenle hizmete girdi.

27 Aralık 2017 Çarşamba günü  saat 12.30’da Cumhuriyet Mahallesi ,Mustafabey caddesinde yapılan törene;  Belediye Başkanı Bayram Öztürk, Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç,  daire amirleri ve vatandaşlar   katılırken, İlçe Müftüsü Harun Yılmaz açılış öncesi dua yaptı.

Amasya  Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç, Belediye Başkanı Bayram Öztürk yaptığı konuşmalarda ilçemize gelen doğalgazın  önemi ve rahatlığını dile getirirken, Doğalgaz kullanımı, kombi bakımı gibi teknik servis hizmetlerini verecek olan “Torun Kombi Teknik servisi” hizmete açılışından duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

İşletme sahibi Ali Torun;ç”Marka ayırt edemeden kombi servis sorunu yaşayan tüm doğalgaz kullanıcılarına kombi bakımı, kalorifer temizleme kalorifer su kaçağı tespiti yapılacaktır.Teknik servis olarak  çalışma saatlerimiz yok, aboneler her  saat arayabilirler. Ekibimiz teknik servis sertifikasına ve yeterlilik belgesine  sahip olup, tamir eğitimi almış kişilerdir.” dedi.

İş yerinin kurdele kesiminden sonra  teknik servis  davetliler tarafından gezildi. Davetlilere  pasta ve meşrubat ikram edildi.

 

Cum

 

Yorum Ekle