TOKSOY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TÜMER’İ ZİYARET ETTİ

Taşova Orman Köylüleri  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (TOKSOY)  Başkanı Kazım Özdemir ve  yönetim kurulu,  yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa  Tümer’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarı  dileklerini sundular.

Dernek Başkanı Kazım Özdemir ve yönetimi yeni atanan  İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer’e yeni görevinde başarılar dilediler.  Dernek başkanı Özdemir, derneğin geniş kapsamlı bir faaliyet alanının  olduğunu  ifade ederek;  ”TOKSOY  dernek başkanı ve yönetimi olarak ilçemizde eğitim öğretim  gören öğrencilerle ilgili olarak bizlere düşen göreve hazırız.  Bu çocuklar bizim çocuklarımız. Dernek olarak çocuklarımızı motive etmek amacı  ile sizlerin önerileri çerçevesinde destek vermeye hazırız ” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü  Mustafa Tümer, Dernek Başkanı Kazım Özdemir ve yönetim kurulunun gösterdiği ziyaretten ziyadesi ile memnun  olduğunu dile getirerek, “ Milli eğitim  insanı hayata hazırlayan bir kurumdur.  Böylesine zor bir görevin yürütülmesinde sizlerin desteğini almak bizleri ve camiamı çok mutlu eder. Başarılı bir eğitim ve öğretim,  öğretmen –öğrenci ve veli üçgeninin  güçlü olmasına bağlıdır.  Sizler aynı zamanda velisiniz. İşte bu bağı güçlendirmek  için üyelerimizi  bilinçlendirirsek,  inanıyorum ki  Taşova’mızdaki  eğitim ve öğretim seviyesinin yükselmesinde en büyük katkıyı sağlamış olacaksınız. Tekrar ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi. IMG_0206 IMG_0209 IMG_0212

Yorum Ekle