Amasya İtimat

TOKSOY DERNEĞİ ÜYELERİ PİKNİKTE BULUŞTU

İlçemizin en büyük derneklerinden olan TOKSOY DER ( Taşova Orman Köylüleri  Yardımlaşma Derneği)    2.’sini düzenlediği piknik şenliğinde   üyeleri ile  Sepetli yaylasında  buluştu.

14 Mayıs 2017 günü düzenlenen şenliğe yoğun katılım oldu.  Birçok etkinliğin  yapıldığı şenlikte unutulmaya yüz tutan oyunlar ve yarışlar ile katılımcılar çocukluk günlerini yaşadı.

Sepetli yaylasında gerçekleştirilen  ve ilçemizde  etkin faaliyet gösteren  TOKSOYDER  dernek üyeleri ile bir araya getirerek farklı bir gün yaşamasına vesile oldu.

20 yıllık bir mazisi olan en eski derneğimiz  TOKSOYDER  Dernek Başkanı Kazım Özdemir,   katılımlarından dolayı misafirler ve üyelere  teşekkür  etti. Özdemir yaptığı konuşmada;” Bu yıl 2.’sini gerçekleştirdiğimiz pikniğimizi burada yapmaya karar verdik. 73 araç ile pikniğimize teşrif eden  hemşerilerimize yine pikniğimize gerek bizleri  onurlandıran  Suluova Taşovalılar Derneği  Başkan ve  yönetimine teşekkür ediyorum. Derneğimiz birlik ve beraberliğimizi   sağlamak, derneğimizi geliştirmek, üyelerimiz ile birliğimizi güçlendirmek için  ciddi çalışmalar yapıyoruz.Bu çalışmalarımızdan  birisini bugün burada gerçekleştirdi.  Ramazan ayı  içinde de  iftar programı yaparak faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.  Bu çalışmalarımızda  en büyük destekçimiz tabii ki  üyelerimizdir. Pikniğimize katılan  değerli misafirlerimize,uzaktan ve yakında  gelen köylülerimize  saygılar sunar teşekkür ederim “dedi.

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.