Amasya İtimat

TOKSOY DERNEĞİ GENÇLİK KOLLARINDA NÖBET DEĞİŞİMİ

 

İlçemizin   güçlü derneklerinden TOKSOY  Derneği gençlik kolları başkanlığına Mustafa Ödübek geldi.

TOKSOY, 29 Nisan 2018 günü Çadır restorantta  sabah kahvaltısında bir araya geldi. Taşova Orman Köylüleri Sosyal Yardımlaşma Derneği  ( TOKSOYDER) üyelerinden  Mustafa Ödübek, Gençlik Kolları Başkanlığı (GENÇTOKSOY) nöbetini Aydın Uyar’dan devraldı. Birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapılan  kahvaltılı programda geçmişte emeği olanlara ve mevcut yönetimde hizmet edenlere teşekkür edildi.

TOKSOYDER  Başkanı Kazım Özdemir gençlerin talebi üzerine  kahvaltılı bir program düzenlediklerini dile getirerek katılımcılara teşekkür etti. Özdemir; ” Özel işlerinin yoğunluğundan dolayı GENÇTOKSOYDER  başkanlığını bırakan  Aydın Uyar kardeşime   azimli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Gençlerin talebi üzerine  göreve getirilen Mustafa Ödübek kardeşime de başarılar dilerim. Birliğimiz, sevgimiz ve  muhabbetimiz daim olsun.  Cenab-ı Hak  bizi sizden, sizi bizden  bizi birbirimizden ayırmasın  Kandiliniz mübarek olsun” dedi.

GENÇ TOKSOYDER yeni başkanı Mustafa Ödübek; ”Değerli arkadaşlarım birlik ve beraberliğimizi devam ettirmek için  gayret göstereceğim. Bu tip çalışmalar ekip işidir. Birlikte güzel çalışmaları dernek Başkanımız Kazım Özdemir ile  devam ettireceğiz. Ayrım yapmadan, kardeşlik anlayışı içerisinde derneğimizi daha ileriye taşımak, en güzel hizmetlere  layık olan hemşehrilerimize  ayık  çalışmalar yapacağız. Katılımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum.“ dedi.

 

Yorum Ekle