TKDK İLÇEMİZDE SEMİNER VERDİ

Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Proje uzmanları tarafından Et Üretimi TKDK) Proje başvuru sürecinde, Potansiyel başvuru sahiplerini destekleyici bilgiler sunarak planlama Tüm faaliyetlerin zamanında ve doğru bir şekilde yerine getirilmesi konusunda katılıcılara Şükrü Çetin KAYA tarafından sunum eşliğinde bilgi verildi.

20.07.2011 tarihinde saat : 10:00 gerçekleşen toplantıya İlçe Kaymakamımız Sayın İbrahim Halil ŞİVGAN, Belediye Başkanı Özgür ÖZDEMİR, TKDK Amasya İl Koordinatörü Yusuf BAYRAM, Taşova Kaymakamlığı Avrupa Birliği Proje Koordinatörü Mehmet AÇAN, İlçe Tarım Müdürü v. Mustafa OKUR, Belde Belediye Başkanları ve muhtarlar katıldı.

Saat:11:00’ de TKDK Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Proje uzmanı Serap Yücel tarafından Yerel Ürünler ve Mikro İşletmelerin Geliştirilmesi ve Hibe desteği konusunda bilgilendirme toplantısı yapıldı toplantıda  TKDK Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu olarak mikro işletme konusunda katılıcılar ile soru cevap şeklinde bilgi alış verişinde bulunuldu.

Konu Hakkında Detaylı Bilgi ve Başvuru İçin Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Resmi Web Sitesine  http://www.tkdk.gov.tr/ adresine başvurulabilir.

Yorum Ekle