Amasya İtimat

TEŞEKKÜR ve BAŞLIYORUZ MESAJI

Gör, nasıl yeniden yaratılırım,
Namuslu, genç ellerinle.
Kızlarım,
Oğullarım var gelecekte,
Herbiri vazgeçilmez cihan parçası.
Kaç bin yıllık hasretimin koncası,
Gözlerinden,
Gözlerinden öperim,
Bir umudum sende, Anadolu
Anlıyor musun ?

Ahmet Arif’in Anadolu şiiriyle Merhaba Sevgili dostlar, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100.yılında yeni bir hikayeyi yazmak isteyen dede ve baba mirasım olan partim Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir evladı ve bağını kendi doğup büyüdüğü topraklardan hiç bir zaman çekmemiş bir kardeşiniz ve evladınız olarak bu kutlu yürüyüşe bir nebze de olsa katkıda bulunmak için Amasya İl Başkanlığımıza aday adaylığı başvurusunda bulunmuştum.

Partimizin genel merkezi ve Sn. Genel Başkanımız, Türkiye Cumhuriyeti 13.Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu beyefendinin takdirleriyle ikinci sıra adaylığına layık görüldüm.

Aday adaylığı sürecimize destek olan sevdamız Amasya’nın il ve ilçelerindeki parti üyelerimiz ve il ilçe örgütlerimiz, Belediye Başkanlarımız, meclis üyelerimiz olmak üzere bu sürece katkıda bulunan ve elini değil hatta yüreğini ülkemizin bu zor döneminde taşın altına koyan aday adaylarımıza ve millet ittifakı emekçilerine de saygılarımı sunuyor teşekkür ediyorum.

Adaylarımız Sn.Reşat Karagöz ve Sn.Zeynep Ateş ile birlikte partimizi, Millet ittifakı adaylarımızla ise Sn.Kemal Kılıçdaroğlu Beyefendiyi ülkemizin yeni Cumhurbaşkanı yapmak için mücadelemizi devletimizin hamisi Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün istiklal meşalesini yakıp istikbalimizi aydınlattığı şirin Amasya’mız dan başlatıyoruz.

Milletin istiklalini yine milletin azim ve kararının kurtardığı bu kadim şehirde köylerden ilçelere, mezralarından il merkezine, hiç bir ayrım yapmadan insanımıza eşit davranacağımız bir halk buluşmasıyla kenetlenip sevgiyi paylaşmak için yola çıkmış bulunuyoruz.

Allah yolumuzu bahtımızı açık etsin.

Şimdi görevimiz 14 Mayıs 2023 için çalışma,koşturma, mücadele etme başarma ve kazanmak için sıkılmadık el çalınmadık kapı bırakmamak için yola yeniden daha güçlü koyulma zamanıdır.

Zaman gönülller yapma zamanıdır..

Başaracağız, birleşe birleşe ve birlikte kazanacağız.

Arif Yılmaz
Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı

Yorum Ekle