TEOG SINAVI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

İlçemizde TEOG Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

İlçemizde okul müdürlerine 26-27 Kasım 2014 tarihinde yapılacak, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınav sistemi bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Öğretmenevi toplantı salonunda yapılan bilgilendirme toplantısında, sınavların önemini vurgulayan Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer “Bu yıl ilçemiz genelinde 12 okulumuzda 458 öğrencimiz sınava girecek.

Sınavla ilgili bu yıl bazı yenilikler var. Bu toplantıda hem bilgilerimizi tazeleyeceğiz, hem de yenilikleri sizlere anlatacağız. Burada öğrendiğiniz sınavla ilgili bilgileri, sizlerde sınavda görev alacak öğretmen arkadaşlara aktaracaksınız.

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı bilgilendirme toplantısı, slayt gösterisi eşliğinde, Şube Müdürleri Ahmet Ergün ve Hamit Yıldırım tarafından yapılan sunumla sona erdi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberŞİMŞEK VE ARAS AİLELERİNİN ACI GÜNÜ
Sonraki haberTOPRAK SUYA DOYDU
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581