Telegram Gruplar

Telegram gruplarını aramak için konuşmayı yapan kişileri tanımak zorunda değilsiniz. Mesajlaşma uygulamasının diğer benzerlerinden farklı olarak ana avantajlarından biri, onlarla konuşabilmek için başka bir kişinin numarasına sahip olmanın gerekli olmamasıdır: grupları temalarına göre arayabiliriz veya bir takma adla kişileri arayabiliriz. veya twitter ve instagramdaki gibi yapılandırılmış bir kullanıcı adına sahip olabilirsiniz.

Telegram’ın diğer mesajlaşma uygulamalarının sağlamadığı çok sayıda olanağı var, bu nedenle Telegram deneyiminden en iyi şekilde yararlanabilmeniz ve kendinizi bilgilendirmek, insanlarla tanışmak veya her ne olursa olsun ilgilendiğiniz grupları bulabilmeniz için size bazı fikirler vereceğiz.

Telegram Grup ve Kanal Farkı

Telegram arama motoru olan Telegram Gruplarını kullandığınızda her ikisini de bulacaksınız, ancak neye katılacağınızı bilmek için kanallar ve gruplar arasındaki farkları bilmeniz gerekir. Her ikisi de birçok kişinin aynı sohbete katılmasına izin verir ancak aralarında bariz farklar vardır.

Bir Telegram kanalı ve bir grup arasında farklar vardır. Kanallar, şirketler için veya geniş bir kitleyle iletişim kurmak için tasarlanmıştır. Bir kanalda bir çok kişiye mesaj gönderebilirsiniz ve kanallarda sınırsız sayıda katılımcı yer alabilir Kanallar, örneğin bir iletişim ortamından haber yaymak veya belirli bir konu hakkında müşterileri, hayranları vb. bilgilendirmek için tasarlanmıştır.

Genel ve özel kanallar vardır. Kitleler kolayca bulunur ve herkes tarafından erişilebilir ve katılabilir. Özel olanları herkes bulamaz ve katılama. Özel kanallara, katılmanız için bir davet bağlantısı alırsanız veya içerik oluşturucu tarafından o kanala eklenirseniz erişilebilirsiniz. Dediğimiz gibi, kanalların yaratıcıları veya yöneticileri vardır: Kanalın yaratıcısı mesajları yayabilir, silebilir, üye ekleyebilir, kaldırabilir veya resim, isim veya bağlantı gibi her şeyi değiştirebilir. Veya tüm kanalı kaldırın. Ek olarak, işinizde size yardımcı olacak yöneticiler ekleyebilir ve bunlar mesaj yayınlayabilir veya yazabilir, kaldırabilir veya üyeleri silebilir. Ancak geri kalan yönleri değiştiremeyecekler ve kimseyi ekleyemeyecekler.

Telegram grupları ve kanalları arasındaki fark, grupların önceden arkadaşlar veya aile için tasarlanmış olmasıdır. Sınıf arkadaşlarınız için, örneğin lise buluşmanız için bir Telegram grubu oluşturabilirsiniz… Ya da iddaa’ya ilgi duyuyorsanız Telegram iddaa Gruplarına katılabilirsiniz. Kanalların sınırsız misafiri veya katılımcısı olabilir ancak grupların maksimum 200.000 katılımcısı olabilir.

Telegram Kripto Para Grupları

Telegram kripto para grupları ve kanalları son dönemlerde en çok ilgi çeken içerikler arasında yer alıyor. Bir Telegram kripto para grubu arıyorsanız bu internet sitesi tam size göre işe yarar Türkçe ve İngilizce kripto para içeriklerini tek listede sizin için derliyor ve daima güncelleniyor.

Yorum Ekle