Amasya İtimat

TAŞOVANINSESİ.COM HABER SİTESİ ANKETİ HACKLENDİ

Taşovanın sesi .com haber sitemizin yerel seçimlerde başkanını seç anketi   hacklendi.

     Güncel haberleri  siz okuyuculara duyurmak için  özveri ile çalışan ve kısa sürede sizlerin beğenisini kazanan Taşovanınsesi.com ,sitemizin anket köşesi indirilen özel programlarla hacklendi.

     Taşovanınsesi haber sitemizde  “Başkanını seç” başlığı anketi aday adayları  hakkında halkın nabzını  tarafsızca tutmayı amaçlayan bir hizmetti.Bu anket köşesinde yerel seçimlere kadar değişik başlıklarda ve yine  Taşova halkının ortak görüşlerini belirleyen anketler yapmayı düşünüyoruz.Yine yerel seçimler yaklaştıkça aday adayları ile görüntülü  röportajlar yapacak ,sorularınız aday adaylara yöneltilecek ve  siz okuyucularımız,  Taşovanınsesi .com sitemizden bilgisayar ortamında izleyeceksiniz.

   Ancak daha birinci anketimizde maalesef  bazı programlar marifeti ile anket sonuçlarının  değiştirildiği WEB  Haber sitesi yayıncımız tarafından uyarılmış olup  anket kaldırılmıştır.Siz okuyucularımızdan yerel seçimlerde siyasetin nabzını  tutan anketelere müdahale edilmemesini  önemle rica ediyoruz. Ankete verilen oya saygı duyalım ve sonucunu  kabullenelim.

Konu ile ilgili yorumlarınızı  yazın.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.