TAŞOVAMIZ İÇİN BÜYÜK FIRSAT, ÖZELLİKLE Bayanlar ve gençler 12 Ekim saat 14.00’deki bu toplantıya mutlaka katılmalı!

Ülkemiz  genelinde  Ankara, Amasya, Çanakkale, Diyarbakır,  Kastamonu, Denizli, Erzurum, Manisa , Ordu, Samsun illerinden ikişer ilçenin proje sunabileceği Katılım Öncesi Yardım Aracı Kırsal Kalkınma (IPARD) programı kapsamında desteklenecek tedbirler arasında “Yerel Kalkınma Stratejilerinin Uygulanması – LEADER Yaklaşımı” toplantıları ilçemizde 12-13 Ekim 2016 Çarşamba  ve Perşembe günleri ikişer seans halinde yapılacak.

Farklı bir çok konuda % 60 hibe destekli 1 milyon Euro, hazırlanan güzel projelere verilecek. 12 Ekim 2016 Çarşamba günü ilk toplantı kamu (muhtarlıklar dahil) Müftülük Konferans salonunda yapılırken, aynı gün aynı salonda saat 14.00’de bayanlar ve gençlerimizle bir toplantı gerçekleştirilecek.

13 Ekim 2016 Perşembe günü yine aynı salonda saat 10.00’da;  Dernek, vakıf, oda, birlik, sendika gibi sivil toplum kuruluşları ile toplantı yapılacak olup, saat 14.00’de; esnaf, çiftçi, tüccar işletme sahipleri gibi özel sektör kesimlerini ile bir araya gelinecek.

Toplumun tüm katmanlarını kapsayan LEADER Yaklaşımı toplantının sunumunu, Yerel Kalkınma Uzmanı Orhan Polat ve Yerel Kalkınma Rehberi Hale Ertopçu Boztepe yapacak.

Yorum Ekle