Amasya İtimat

TAŞOVALILAR GECESİ MUHTEŞEM OLDU.. vıdeosunu izleyin

   TAŞOVALILAR GECESİ MUHTEŞEM OLDU…

 

        12 Festivalinde  İlimize bağlı ilçelerin düzenlediği kültür gecesi programlarında Taşova yine bir numara oldu.

      21 Haziran Pazartesi saat 21 de  şehzadeler yolu üzerinde düzenlenen program şehitler anısına saygı duruşu ile başladı .Kültür ve Dayanışma  gecesinnin  açılış konuşmasını Taşova Belediye Başkanı Özgür Özdemir  yaptı. Kaymakam İbrahim Halil Şivgan’ın konuşmasından sonra ilçemiz Yuvam Anaokulu’nu “Kına gecesi” adlı gösteri  beğeniyle izlendi. Taşova Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin sunduğu  tiyatro gösterisi ile süren gece de Taşova Ballıdere Ömer Saray İlköğretim Okulu müzik öğretmeni Seyit Alper Kartal yönetimindeki okul müzik korosunu sunumu yoğun alkış aldı.

      65 Bin Dev öğrenci  şarkısını suna koroya Valimiz Halil İbrahim Daşöz de katılırken geceye Amasya  Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Emniyet Müdürü Ayhan Acet,Taşova Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan, Belediye Başkanı Özgür Özdemir, İl Genel Meclisi Üyeleri Sezai Cingöz,Yusuf Koca, Belde Belediye Başkanları, Taşovalılar Dernek Başkanı İbrahim Kurt ve çok sayıda Taşovalılar katıldı.

     Taşovalılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma  gecesini çok yoğun bir kalabalık izlerken ,Vali Halil İbrahim Daşöz  program sonunda  Kaymakam İbrahim Halil Şivgan’a “Güzel bir  program hazırlanmış emeği geçenleri tebrik ediyorum” dedi.

                     

                                      CHA-TAŞOVA GAZETESİ

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.