Amasya İtimat

TAŞOVALI EVLADINA SAHİP ÇIKIYOR

TAŞOVALI  1 KASIM’DA ASLANI YATAĞINDA BOĞDURMAYACAK

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Amasya  milletvekili adayı Mehmet Sarı , seçim çalışmaları kapsamında 1 Ekim 2015 Perşembe günü esnafları ve pazaryerini ziyaret etti.
Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden MHP Amasya  milletvekili adayı Sarı, pazarcı esnafının sorunlarını dinledi. Perşembe günü esnaf ve pazaryerini  ziyaret eden Sarı’ya  partililer de eşlik etti. Pazar esnafıyla birlikte vatandaşların sorunlarını dinleyen Sarı, çözüm politikalarını anlattı. Ekonominin şu an bulunduğu durum hakkında konuşan Sarı, “Esnaf da alışverişe gelen vatandaş da ekonomiden şikayetçi. Ekonomideki sıkışıklık herkesin belini bükmüş durumda. Biz bu yola halka hizmet için çıktık. Tüm vatandaşlarımızın sorunlarını tek tek dinliyoruz. Halkın bize vereceği destek ile tüm sorunlara çözüm bulacağız. Biz kendimiz için değil, vatandaşımız için aday olduk.” dedi.
7 Haziran’da Virgül Koyduk, 1 Kasım’da Noktayı Koyacağız.

Perşembe günü pazaryeri ziyareti öncesi çarşı esnafını ziyaret eden Sarı,  esnaftan büyük ilgi gördü. Sarı; “ Halkımızın  bize gösterdiği teveccüh ile  kazandığımız milletvekilliğimizi gasp edenlerin,  1 Kasım seçiminde güçleri yetmeyecek.  Allah’ın izni ile şu ana kadar gördüğüm tablo  beni  ziyadesi ile mutlu ediyor. Bu mutluluğu TBMM’de  Amasya halkı ile paylaşacağız. Biz herkesi mutlu eden çözümler ile halkımıza hizmet edeceğiz. Bir kez daha bu toprakların evladı Mehmet Sarı olarak hayır dualarınızla 1 Kasım’da desteğinizi bekliyorum “ dedi.

“Bizim Memed” Köylerde

Esnaf ve  pazaryeri ziyaretleri sonrası köy gezilerine İlçe Başkanı Aslan Berber’in  köyü  Dörtyol‘dan   başladı. Köyde ilk konuşmayı yapan  Berber,  7 Haziran seçimlerinde haksızlığa uğranıldığını   vurgulayarak;  ” 1 Kasım’da daha güçlü olarak sandık başına gideceğiz. Bu kez Allah’ın izni ile güçleri yetmeyecek . Bu seçimde  çıkış noktası Taşova olacak. Diğer ilçelere örnek olacağız. Mehmet Sarı bizim evladımız. ” dedi. Milletvekili adayı  Mehmet Sarı konuşmasında ;  ”Aslanı yatağında boğdurmayacağınıza yürekten inanıyorum. 1 Kasım bizlerin zaferi olacak.. 7 Haziran seçimlerindeki vekiller nerede, ben bu toprakların evladıyım diyenler, şimdi başka bir ilde aday oldular. Bizim tanımadığımız onların da bizi hiç tanımadığı vekiller şimdi neredeler. Ben yine buradayım , anam buralı, babam buralı, ben hep  buradayım.  Seçilirsem sizleri Çorum sınırlarında unutmayacağım . Çünkü  ben buranın öz evladıyım. Aslanı yatağında  boğdurmayın. 1 Kasım’da dualarla desteğinizi bekliyorum. ”dedi.

 

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.