Taşova’lı Antrenörün Takımı Gelişim Liginde Türkiye Şampiyonu

 

Aslen ilçemiz Dörtyol köyünden olup futbol hayatına Taşova sporda baaşlayan ve daha sonra birçok profosyonel takımlarda oynayan Erdem Okandan’ın başında bulunduğu takım Türkiye şampiyonu oldu.

Gençlik spor bakanlığı Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Amatör Apor Kulüpleri Konfederasyonu işbirliği  ile ortaklaşa düzenlenen Gelişim Ligini Taşova’lı antrenör Erdem Okandan’ın başında bulunduğu Samsun Gençlik ve Spor takımı Türkiye şampiyonu oldu.

Türkiye genelinde 12 bölgede 12 takımlı başlayan ligde Samsun Gençlik ve spor takımı 17 maçta namağlup olarak gruptan çıktı.

Bölge müsabakalarında ise Konya’da da namaglup olarak  dörtlü finale kalan Erdem Okandan ve öğrencileri İstanbul riva tesislerinde oynanan  dörtlü final müsabakaları yarı final maçında Adana Gençlik sporu 2-0 final müsabakasında ise İzmir Gençlik ve sporu 4-0 yenerek U 13 Gelişim liginde Samsun Gençlik ve spor takımı Türkiye şampiyonu oldu.

Başta Erdem Okandan hocamızı,teknik ekibi ve yüreklerini ortaya koyan geleceğin yıldızları olan futbolcu kardeşlerimizi kutluyoruz.

Yorum Ekle