TAŞOVADAN BİR YILDIZ DOĞUYOR…

AHMET BARIŞ STÜDYO ÇALIŞMALARINA BAŞLADI.
Haber Ahmet Şimşek
Taşovalı Ahmet Barış uzun süredir İstanbul’da müzik çalışmalarını sürdürüyordu. Bu çalışmalar sonunda meyve vermeye başladı. Duruşu, kendine özgü müziği ile gerçekten bu yolda yılmadan çalıştı. Çeşit TV kanallarında ve Müzikhollerde sanatını icra eden Ahmet Barış stüdyo ortamında eserlerini okumak için SON IŞIK MÜZİK YAPIM Şirketi Engin Işık stüdyosunda, Yapımcı-Yönetmen  Musician Erdinç Onar yönetiminde çalışmalara başladı.
Engin ışık SON IŞIK MÜZİK YAPIM ŞİRKETİ etiketli Söz müzik Aysel Işık KAYBOLMUŞUM BEN muhteşem yorum Ahmet Barış ile çok yakında tüm dijital platformlarda yerini alacak.
Sevgili Ahmet Barış elinize emeklerinize sağlık. Başarılı olmanızı hemşerilerin canı gönülden bekliyor ve destekliyor. Müzik camiasında risk almak gerek, inşallah bu yolda yorulmak yok. İşini severek yapan Barış’ın eserlerinde reytingler tavan yapacak. Eserler güzel, tavır ve çıkış harika. Sanatçının Kendine özgü bir duruşun var. Ahmet Barış Bey kardeşim, bizde site Yönetimi olarak seninle gurur duyuyoruz.
05amasyam-05 Kültür, Haber, Magazin 2022https://05amasya-05.blogspot.com/2022/05/tasovadan-bir-yildiz-doguyor-ahmet-baris.html

Yorum Ekle