TAŞOVA’DA YETKİLİ EMLAK OFİSİ EFE EMLAK ve İNŞAAT

İlçemizde Hasan Aykan Caddesinde hizmet vermekte olan EFE EMLAK ve İNŞAAT OFİSİ gayrimenkul alanında bir çok dalda çözüm üretiyor.

Ticaret Bakanlığı’ndan onaylı taşınmaz ticareti yetki belgesiyle profesyonel emlak hizmetleri veren EFE EMLAK Ofisinde ev – arsa – daire – tarla – bahçe, alım satıma konu her türlü gayrimenkul işleri yapılmaktadır.

Sahip olduğunuz gayrimenkulun hızlıca yeni sahibini bulabilmesi için EFE EMLAK OFİSİ sizlere hizmet veriyor. Bu kapsamda gayrimenkulünüzün fiyat değerlemesini yapan ve geniş müşteri portföyü ile müşteri bulunabilmesi aşamasında sizlere çözümler sunuyor.

EFE EMLAK aynı zamanda İNŞAAT alanında da hizmetler sunmaktadır. Taşova ve köylerinde ihtiyaç duyduğunuz inşaat işleri için toptan inşaat malzemesi satışı, anahtar teslim inşaat, işçilik ve müteahhitliğini yapıyor.

İnşaat ve emlak alanında ücretsiz keşif ve fiyatlandırma yapılmaktadır.

Ailecek inşaat ve emlak alanında yıllardır edinilen tecrübeyle profesyonel ve güvenilir hizmet almak için EFE EMLAK ve İNŞAAT’ı tercih edebilirsiniz.

Yeşilırmak Mahallesi, Hasan Aykan Caddesi No:2/B adresinde hizmet veren EFE EMLAK ve İNŞAAT’a 0 358 312 22 22 ve 0 538 079 27 75 nolu telefonlardan ulaşabilirisiniz.

Yorum Ekle