Şehitler İçin Mevlid Okutuldu

 

 

10 Eylül 2015 Perşembe günü terör olaylarında şehit olan güvenlik güçlerimiz için mevlid okutuldu.

 

Ülkü ocakları ilçe temsilciliği tarafından Belediye düğün salonunda akşam namazı sonrası düzenlenen mevlid programına; Belediye Başkanı Bayram Öztürk, MHP ilçe Başkanı Aslan Berber, sivil toplum kuruluş temsilcileri, AK Parti Genlik Kolları ilçe Başkanı Samet Erkoç ve vatandaşlar katıldı.

 

Harici ve dahili düşmanların Türkiye’ye biçtiği bazı rollerle maalesef kırk yıldır terör belası ile uğraşıp duruyoruz diyen Belediye Başkanı Öztürk “Tabii biz biliyoruz ki, Allah’ın izni ile bu millet, bu devlet bu terör belasından er veya geç kurtulacaktır. Buna bizim azmimiz gücümüz ve irademiz yeter. Sadece güçlü bir devlet olarak güçlü bir irade göstermemiz gerek. Millet olarak da böyle zor zamanlarda birlik-beraberlik içinde olmak inşallah terör belasından kurtulmak için yeterde artar” dedi.

Ülkü Ocakları Başkanı Kürşat Yolaçan “Türk İslam şuuru ile yaşamayı kendine kabul eden her birey bizim için kardeştir, birlik ve beraberlik içinde yürüdüğümüz vatandaştır. Biz hiç kimseye bir siyasi kimlik uydurmadan birlikte beraber yürüyeceğimizi söylemişizdir. Ülkede üzerimize oynanan provokasyona gelmeyeceğiz “ dedi.

Mevlid programında şehitler için Kur’an-ı Kerim okunmasından sonra yapılan duanın ardından yemek ikramı yapıldı.

mevlid 026 mevlid 029 mevlid 030 mevlid 031 mevlid 032 mevlid 036 mevlid 037 mevlid 038 mevlid 039 mevlid 040 mevlid 041 mevlid 042 mevlid 043 mevlid 044 mevlid 045 mevlid 047

 

 

Yorum Ekle