Taşova’da Kermes Düzenlendi

Taşova’da ihtiyaç sahibi öğrenci ve aileler yararına kermes düzenlendi.

Taşova Eğitim Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen kermeste el işlemeleri, kitap, giyecek ve yiyecekler gibi çeşitli ürünler sergilendi.

Açılışta konuşan AK Parti Amasya Milletvekili Haluk İpek

“Taşova Eğitim Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneğimiz tarafından öğrencilerimizin daha iyi eğitim almaları için düzenlenen faydalı bir kermesi açıyoruz. Özellikle hanım kardeşlerimizin el emeği göz nuru ürünler bulunmakta.Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum”dedi.

Dernek başkanı Seçkin Gümüş, yaptığı açıklamada, ilçede öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrenciler için kermes düzenlediklerini söyledi. Gümüş, “Amacımız ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitim almalarını sağlamak. Kermesimize katılan tüm davetlilere teşekkür ediyorum” dedi.

3 Mayıs Çarşamba gününe kadar açık kalacak kermesten elde edilen gelir, muhtaç öğrencilerin eğitim öğretiminde kullanılacak.

Kermesin açılışına AK Parti Amasya Milletvekili Haluk İpek,Kaymakam Kudret Kurnaz,Belediye Başkanı Bayram Öztürk,AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek ,AK Parti İlçe Başkanı Tekin Sobacı ve vatandaşlar katıldı.

 

Yorum Ekle