TAŞOVA’da DOĞA HARİKASI ÇAM VADİ AÇILIYOR..

Haber: Ali Osman Kaymak
Taşova insanı doğa harikası eğlence yerine kavuşuyor.
Her mevsimde hizmete hazır ÇAM VADİ kır düğünü, nişan, sünnet gibi organizasyonlarda, piknik ve festivaller için Taşova halkının adeta saklı bir cenneti.

Amasya Erbaa karayolu kavşağında Çamlıtepe Mesire yeri altındaki Fırın, lokanta, çay bahçesi ve Yöresel ürünler standının 23 Ocak 2020 Perşembe günü açılması planlanıyor.
ÇAM VADİ.
Çam ağaçları öncelikli olarak güzel kokusuyla ünlüdür.
Kimi insanlar kokusunu almak üzere çamı ezerler.
Çok az sayıda insanda çam reçinesinin alerji yaptığı ve kokusunun astım krizine yol açtığı bilinirdi. Aynı zamanda da kimi alternatif tıpla tedavi şekillerinde ve astım tedavilerinde kullanılır.

Çam Vadi Ltd. Şti. adına Hasan Sevran ve Ersoy Kahraman bir açıklama yaptılar:

”Tesislerimizde 150 araç aynı anda park edebilir otopark alanımız mevcuttur. 300 kişi alabilir kapalı alanımız, 2500 kişi alabilir Yeşilırmağın kenarında açık Çamlık bahçe bölümümüz, 2500 kişi alabilir Piknik alanımız , 100 kişilik çadır kamp alanımız, 70 kişi konaklayabilir Bungalov konaklama evlerimiz, 4 wc, 2 adet mescid, Kır düğünü için 1 adet açık, 1 adet Kapalı salonumuz, Düğün, Nişan, Sünnet, Kına Organizasyonları için. Unlu mamüller için 1 adet Taş Fırınımız, Mangal keyfi için uygun Barbekü bölümlerimiz, Günlük et ve yöresel ürünlerin satışı için dizayn edilmiş alanlarımız, Cafe ve Restaurantmız Siz değerli misafirler’imize en iyi hizmeti vermek için ÇAM VADİ ORGANİZASYON Olarak AMASYA Taşova’da hizmetinizdeyiz. Tesisimiz alkolsüz olup aile yeridir. Siz değerli misafirlerimizin rahatlığı için biz her şeyi düşündük, çok uğraştık emek verdik, doğanın doğallığını bozmadık, doğayı seven, insanları da sever, stres sıkıntı ve yorgunluğunuzu atabileceğiniz birinci adresiniz Çam Vadiye sizleri de bekliyoruz.

Yorum Ekle