Taşova Yüksel Akın MYO’nda REKTÖR ELMACI’ya BRİFİNG VERİLDİ

24 Mayıs 2019 günlü Resmi Gazete ‘de yayımlanan kararla  Amasya Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Uluköy doğuml hemşehrimiz Prof. Dr. Süleyman Elmacı Taşova Yüksel Akın Meslek Yüksek Okulunda incelemelerde bulundu.

3 Temmuz 2019 Çarşamba günü saat 09.30’da yüksek okula gelen Rektör Prof. Dr. Süleyman Elmacı’ya, Konferans salonunda akademisyenlerin katıldığı bir ortamda Taşova Yüksel Akın Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Hüseyin Demir kapsamlı bir brifing sundu. Daha sonra Rektör Elmacı, okulun derslik kütüpnane, yemekhane ve katlarda bulunan tüm odaları gezerek yetkililerden bilgi aldı.

Halı saha, basket ve voleybol sahası ve okul bahçesini gezen  Rektör Elmacı, yapımı devam eden 350 kişilik konferans salonu, yemekhane ve kantin inşaatını ziyaret etti. İnşaatın yıl sonuna kadar bitirilmesi planlanıyor.

Rektör Elmacı ziyaret sonrası beraberindeki Amasya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil Apaydın, Prof. Dr. Recep Kürkçü, Amasya Üniversitesi Genel Sekreteri Hasan Özyurt ile baba ocağı Uluköy köyümüzdeki Uluköy barajına hareket ettiler.

Yorum Ekle