TAŞOVA YEG’LE POTANSİYELİNİ HAREKETE GEÇİRİYOR PROJESİ KÖYLERLE BULUŞUYOR

Taşova Yerel Eylem Grubu YEG Yönetim kurulu üyesi Gülhan Çakır tarafından kaleme alınan ve İçişleri Bakanlığınca desteklenen 44 bin 800 lira tutarındaki “TAŞOVA YEG iLE POTANSİYELİNİ HAREKETE GEÇİRİYOR” projesi saha çalışmalarına devam ediyor. 
Proje tanıtım faaliyetleri kapsamında 21-22 Kasım 2017 Salı ve Çarşamba günleri  Alpaslan köyü sakinleri ziyaret edilerek proje eğitimleri konusunda bilgilendirme faaliyetlerinde bulunuldu.
Taşova YEG Derneği yöneticileri ve Proje Koordinatörü Gülhan Çakır’ın katılımıyla gerçekleştirilen Alparslan ziyaretinde köy kahvehanelerinde bulunan erkeklere 21 Kasım günü proje hakkında bilgi aktarılırken, köyde yaşayan ve projenin hedef kitlesinde yer alan bayanlara 22 Kasım günü girişimcilik örnekleri anlatılarak proje eğitimleri konusunda bilgiler verildi.
Etkileyici örnek girişim fikirleri ve proje tanıtımı sonrası projeye mutlaka katılmak istediklerini ve bu eğitimler sonrası kendi işlerini kurmak istediklerini ifade eden bayanların kayıtları Proje koordinatörü Gülhan Çakır tarafından yapıldı.

Yorum Ekle