Taşova Vefa Sosyal Ekibinin Gece Mesaisi

Taşova Kaymakamlığı Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında 65 yaş ve üstü kişiler ile bazı kronik rahatsızlıklara sahip vatandaşlara yardımcı olmak amacıyla kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu gece gündüz çalışmalarına devam ediyor.

İlçeye bağlı Dörtyol köyünde yaşayan 65 yaşındaki kronik hasta Dursun Gümüş 112 acil servisini arayarak ilaçlarının bittiğini ve ilaçlarının kendisine ulaştırılması için talepte bulunması üzerine Taşova Kaymakamlığı Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleri Gümüş’e ait ilaçları gece geç saatleri olmasına rağmen kendisine ulaştırdı.

Vefa Sosyal Ekiplerine teşekkür eden Gümüş’ün oğlu Barbaros Hayrettin Gümüş” Devletimizden Allah razı olsun,her istediğimiz zaman bizlerin yanında oluyor.Allah devletimizi başımızdan eksik etmesin.Daha önceki kısıtlama döneminde de her ihtiyacımız olduğunda bizlere yardımcı oluyorlar” dedi.

Vefa Sosyal Grubu görevlileri Vefa Sosyal Destek Gruplarının 7 gün 24 saat vatandaşın hizmetinde olduğunu ve ihtiyaç duyulması halinde her zaman vatandaşların yanında olduklarını belirttiler.

Yorum Ekle